Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A LOT légitársaságnál lehet...

A LOT légitársaságnál lehet előre ülőhelyet foglalni?

Figyelt kérdés

A weboldalukon sehol nem találtam a feladott poggyászt meg sikerült de ezt már nem.

És valaki már utazott ezzel a légitársasággal ha igen mi a véleménye?



2018. okt. 30. 06:03
 1/1 anonim ***** válasza:
61%

Los Angelesbol utaztam Varson keresztul Budapestre a LOT-tal.

Az LAX-WAW utvonalon Dreamliner gepeket hasznalnak, ami tenyleg egy alom. Meg a sima 'coach' osztalyon is kenyelmesek a szekek, a kaja finom.

Viszont a WAW-BUD utvonalon propelleres gepeket hasznalnak (ismerek olyat aki irtozik az ilyentol) es kestunk sokat, odafele is meg visszafele is. OK, hogy a nemzetkozi jarat bevarta a pesti keseset, de ezt sokan nem tudtak es volt nagy riadalom az utasok kozott.

En online vasaroltam magamnak kulon ulohelyet, nev, foglalasi szam segitsegevel tudsz a foglalasodhoz hozzaferni. Attol fugg hova utazol, lehet hogy az ulohely vasarlas nem lesz aktiv csak utazas elotti par napban (talalkoztam mar ilyennel is egy masik legitarsasagnal).

2018. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!