Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hova utaztatok utoljára és...

Hova utaztatok utoljára és mennyiért sikerült repülőjegyet foglalni?

Figyelt kérdés
Oda-vissza.
2018. júl. 14. 15:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
#8-as, ízlések és pofonok. A magam részéről közvetlen járatú fapadosra sem költenék egy olyan érdektelen desztinációért, mint Eilat, átszállással töketlenkedni ötször annyiért végképp nem lennék hajlandó. Ennél sokkal izgalmasabb helyekre szoktam utazni, és nem évente vagy kétévente egyszer.😀
2018. júl. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Eilatra nem az izgalom miatt járok, hanem a jó melegért, januárban nehéz ennél melegebb de még civilizált helyet találni. Van ötleted?
2018. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Nos, én nem tengerparti tehénkedés céljából utazom.🙂 Télből nyárba mentem már több ázsiai és afrikai országba is, a következő úticélom Dél-Amerika legizgalmasabb országa lesz. Téged valószínűleg nem érdekel, miután nem azonos a szemléletünk. Mindenesetre biztosíthatlak, hogy az eddigi tapasztalataim alapján pl. Szingapúr vagy Malajzia legalább olyan civilizált, mint Izrael, sőt...
2018. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12

Ausztrália

2018. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tudtam hogy valaki benyögi Ausztráliát, messze van, nem is kicsit.
2018. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Honnan van messze? Vancouverhez, ahol élsz, lényegesen közelebb van a karibi térség, Florida és Kalifornia is, mint Eilat. Ott talán nincs elég meleg, esetleg nem elég civilizált?😜
2018. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!