Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hova utaztatok utoljára és...

Hova utaztatok utoljára és mennyiért sikerült repülőjegyet foglalni?

Figyelt kérdés
Oda-vissza.
2018. júl. 14. 15:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
Lefutóbb januárban voltam oda-vissza 11 ezerért Agadírban. Most augusztusra van foglalva Malagára 7 forintért..
2018. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
377 euro 2 szemelyre Amsterdam-Budapest
2018. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ilyenek voltak:


Kazahsztán 42k


India 101k


Marokkó 17k


Szarajevó 6k


Vietnám 119k


A legolcsóbb ever Charlerois 1500JMF

2018. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#1 és ez hogy sikerült? Hallottam olcsó repjegyről, sőt nekem is sikerült de eddig Korfu vezet 6000 forinttal.
2018. júl. 15. 00:52
 5/16 anonim ***** válasza:

Január New York, még átszállással 950 USD

Május New York , már direktbe 655 USD

Majd lesz még augusztus New York 750 USD

Szeptember New York 955 USD

Április San Diego 320 usa

2018. júl. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#4

Vuelingen akció volt. Szerencsére időben vettem észre, de így is csak ezt az egyet sikerült lefoglalni mert utána már nem működött normálisan az oldal akkora lett a túlterheltség.

2018. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Arról a Vueling-akcióról sajnos én is lecsúsztam, teljesen megbolondult az oldal.:-) A legutóbbi repjegyeim Malajzia 125 ezer, Barcelona 18 ezer, Vietnam 138 ezer, Mallorca 16 ezer.
2018. júl. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Csendesen megjegyezem, hogy ez a "hú mennyire olcsón sikerült repülnöm" ez csak egy lehetséges hozzáállás a repüléshez, ezen kívül számít a kényelem és a mikor is, nem is kicsit. Lehet, hogy valaki hajlandó felkelni például a Ryanair Budapestről Eilatba tartó reggel hét órás gépéhez de nincs isten, hogy megtegyem, főleg amikor egy hétre rá megyek haza, ami kilenc óra időzóna különbség. Elrepültem szépen Prágába és onnan Eilat. Visszafelé ugyanilyen probléma miatt kerültem Krakkóba, ami tök jó mert Krakkót még nem láttam.


Legutoljára Budapest-Torontó-Vancouver volt a penzum, Budapest-Torontó prémium economy, Torontó-Vancouver business (mondjuk én Abbotsfordba vettem jegyet de mivel az a gép két órát késett és business jegyem volt, simán átraktak a lényegesen drágább vancouveri gépre, hurrá), ez volt 1533.16 CAD, kb 325e forint. Ha ez volt a vissza, ki kéne ki számolni az odautat: Vancouver-Montreal 220 CAD, Montreal-Reykjavik 232 CAD, Reykjavik-London 87 EUR, London-Budapest 127 GBP -- majdnem centre 800 CAD, 170e HUF kb. Szóval félmillió oda-vissza, kényelemben, nyugalomban, láttam gejzírt, gyönyörű vízesést...

2018. júl. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Kényelemért sosem fizetnék plusz olyan 400-410 ezer forintot Budapestről. Egy sima transzkontinentális economy simán oké szokott lenni, aludni lehet, annyi és olyan kaja mindig van, hogy normálisan létezzen az ember. A maradék 400-at megköltöm a következő utamon.
2018. júl. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Én max 2.5-3 órát vagyok hajlandó economy-n tölteni. Karácsonykor jövök legközelebb Magyarországra Vancouver-Montreal-Zürich-Budapest / Bologna - Zürich-Montreal-Vancouver majdnem végig business egyedül Montreal-Vancouver premium economy (ezen azért addig még segítünk..), de legalább pontokkal foglalva, ezt még én sem fizetem zsebből.
2018. júl. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!