Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Bécsi "korai" induláshoz...

Bécsi "korai" induláshoz szeretnék tippeket kérni?

Figyelt kérdés

7 óra körül indul a gépünk, EU-n kívülre utazunk. Többször repültem már, de azért nem vagyok rutinos utazó, úgyhogy bocs ha hülyeséget kérdezek.


A rutintalanság miatt szeretném tartani az indulás előtt 2 órával megérkezek szabályt, tehát 5 körül legkésőbb szeretnénk ott lenni a reptéren.


Ahogy néztem a legelső CAT vasúttal sem érünk ki addigra, ha előtte este Bécsben aludnánk.


Ha jól láttam a reptéri hotelek nagyon drágák, mint ahogy az is ha autóval mennénk ki és két hétre a parkolóban hagynánk a kocsit.


Ha előtte nap kimennénk Bécsbe vonattal/busszal (Budapest mellől indulunk), akkor a reptéren van e olyan nyugodt zúg, vagy székek ahol aludni lehet?


A biztonsági ellenőrzésen mennyi idővel a repülőgép indulása előtt lehet átmenni?


Elképzelhető, hogy odafelé nem lesz feladott poggyászunk.


2016. ápr. 28. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd el. A terminálba amúgy bármikor bemehetsz, és ott várakozhatsz, aludhatsz is akár a padokon szerintem.

2016. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a linket! Próbáltam rákeresni, néztem is az oldalt, de ez a leírás elkerülte a figyelmem, azért izgatott vagyok :)
2016. ápr. 28. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ezt az oldalt kell nézni [link]
2016. ápr. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ismerem az oldalt, néztem is, amit nem tudtam, (és sajnos még mindig nem 100%-osan egyértelmű, jellemző, hogy túlaggódom a dolgokat) hogy mivel nem átszállás érkezünk és a gép reggel indul, így este át tudunk e már menni a biztonsági ellenőrzésen.
2016. ápr. 29. 08:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!