Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egy reptéren hogy fordulhat...

Egy reptéren hogy fordulhat vissza az ember, ha már becsekkolt?

Figyelt kérdés
Elég sok reptéren voltam már az életemben, de ilyen szempontból még sosem néztem őket. Tegyük fel, hogy valaki a gép felszállása előtt valami olyan hírt kap, ami miatt otthon kell maradnia. Mivel a kapukhoz útlevélellenőrzés útán lehet bejutni, ezért gondolom nem lehet csak úgy kimenni, nem?
2015. ápr. 14. 19:07
 1/5 anonim válasza:
100%
Jó kérdés, a választ nem tudom, de a filmeken még a gépről is le lehet szállni, ha utánam jön a nagy Ő...-)
2015. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Természetesen amíg a gépet le nem zárják, addig kimehetsz. Csak hasraütésszerűen képzeld azt a helyzetet, hogy rád jön a hasmenés az biztonsági ellenőrzés után, de még a gép előtt, és eltöltesz egy kellemes órát a budin. Szerinted mi történik? A gépen észreveszik, hogy hiányzol és megvárnak? (Nem.) Köteles vagy a reptéren maradni hátralevő életedre? (Nem.) Nyilván ahol bejöttél, ki si tudsz menni, mint ahogy az ott dolgozó boltosok is esténként hazamennek.
2015. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne kimenni? Kifele szabad az út, csak épp vissza nem sétálhatsz simán, csak a check-in-en keresztül ismét.

Nem börtön ez, hogy bezárjanak. :)

2015. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos kimenni mindig lehet természetesen de lehet hogy az útlevél és vámvizsgálatot nem úszod meg, ez millió dologtól függ: ország, repülőtér, terminál, célállomás.
2015. ápr. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos kimenni mindig lehet természetesen de lehet hogy az útlevél és vámvizsgálatot nem úszod meg, ez millió dologtól függ: repülőtér, terminál, célállomás.
2015. ápr. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!