Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mindenhol tájékozódtam, de...

Shan93 kérdése:

Mindenhol tájékozódtam, de nem tudom pontosan azt írták sok helyen pl itt, hogy nem lehet fémet vinni a fedélzetre, abban a csomagban? (wizzair)

Figyelt kérdés
de a laptopom is tele van fémmel, azt meg csak oda rakhatom a szabályok szerint... a sminket sem értem miért nem lehet, ha pl a púder nem folyékony állagú... tudom 100ml x 10 kis zacskókban. üres kulcs jöhet pl?

2014. jún. 12. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Miert ne lehetne femet felvinni? Olvasd el a wizzair honlapjan az utazasi felteteleket, magyarul van.

[link]

2014. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Üres kulcs? Az meg mi?
2014. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem zacskók hanem egyetlen zacskóban kell legyen a maximum 10 db, egyenként maximum 100 ml tételed.


Nincs külön szabály smink cuccra. Ami folyadék, kenőcs, gél, krém arra ez vonatkozik. Ami szilárd azt viheted korlátlanul.


Fém nem tilos de persze kés, fegyver, borotva penge tilos. Azonban pl eldobhato borotva, aminek a pengéje nem szedhető ki, azt felviheted.


Kulcs is miért ne mehetne?? Amúgy tényleg, mi az az üres kulcs?

2014. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem ügyfélszolgàlaton azt mondtàk sminket vihetem, csak kis zacsiba tegyem be
2014. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!