Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair visszaigazolás?

Wizzair visszaigazolás?

Figyelt kérdés
elrontottam a visszaigazolást. csak piti dolog, nem figyeltem h más okmányt jelöltem meg személyi helyett de a személyi számát irtam be.a jegyen nem látok erre utalo jelet h fel lenne tüntetve a rontás de azért félek mert azt irták ha nem egyezik valami megtagadják a repülést. de nem látok modosithatoságot pedig irták hogy még rövid ideig modosithatok ha mégis rontanék

2013. nov. 15. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez valami új? Alig egy hónapja vettem jegyet, de semmilyen okmány nem kellett hozzá. Egyébként annyit szoktak nézni, hogy az igazolványodban nagyjából az a név van-e, mint ami az utaslistán. Azért mondom, hogy nagyjából, mert nekem például két keresztnév van az igazolványomban, de csak az egyiket használom, és repülőjegy-vásárlásnál sem írtam oda soha.
2013. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Előző: nyilván utasfelvételről volt szó, csak a kérdező nem tudja igazából mit beszél.


Amúgy nem lesz belőle semmi gond valószínűleg.

2013. nov. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

de tudom mit beszélek max félre lett értve:)

de köszönöm megnyugodtam:)

2013. nov. 16. 07:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Online csekkolásnál sem kérnek már semmilyen okmányt, bár kétség kívül volt ilyen régebben. Rákattintasz az utasfelvételre, átnézeti veled a vásárláskor megadott adatokat, aztán ha mindent megfelelőnek találsz, már nyomtathatod is.
2013. nov. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

" Online csekkolásnál sem kérnek már semmilyen okmányt, bár kétség kívül volt ilyen régebben."


Csak Schengenen belüli utazásnál nem kernek. Amugy kell!



Kérdező: de igen, rosszul írtad, nem egészen érted mi micsoda vagy csak a nevét nem jól írtad.

2013. nov. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

akkor bocsi:)


a léyneg h neten vettem jegyet. 4 nap mulva utazok, de csak most lehet visszaigazolni. netes vásárlásnál csak nevet cimet telot kér. de itt a visszaigazolásnál már okiratszámot is, söt annak a lejáratát is.


na és én itt jelöltem be rosszul. a személyi számát megadtam de nem személyit jelöltem meg iratnak hanem "más okmány"-t ami nem szerepel a jegyen.ott csak a személyi szám és lejárata szerepel a tipusa nem.

igy jo?:)

2013. nov. 16. 13:00
 7/11 A kérdező kommentje:
ez a visszaigazolás igen bocsi utasfelvételként szerepel a neten. csak szerintem az félreérthető szó.
2013. nov. 16. 13:01
 8/11 anonim ***** válasza:

"csak szerintem az félreérthető szó.

"


Mi?? Az utasfelvétel? Ennek ez a neve, hogy utasfelvétel avagy check-in! Dehogy félreérthető! :) Te voltál félreérthető ezzel a visszaigazolás szöveggel :) Bár első pillanattól kezdve sejtettem hogy itt utasfelvételről van szó igazából.


Ne aggódj amúgy. Reptéren amúgy is csak a nevet fogják nézni hogy egyezik-e, nem lesz ebből semmi gond.

2013. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

rendben XD


bocs elsö repülésem... amugy kint levö bnöm kavart be ö nevezte visszaigazolásnak én meg ugy gondoltam az utasfelvétel az az amikor neten foglaltam és kifizettem a jegyet. de végülis teljesen mindegy XD a fő hogy értetted és köszönöm XD

én meg sztem ennél szökébb hatást már nem is kelthetek,ez van XD

2013. nov. 16. 19:52
 10/11 anonim ***** válasza:

"én meg ugy gondoltam az utasfelvétel az az amikor neten foglaltam és kifizettem a jegyet."


Az a jegyvásárlás volt :) De semmi gond :)

2013. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!