Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Liszt Ferenc repülőtéren van...

Liszt Ferenc repülőtéren van a terminálon kívüli étterem?

Figyelt kérdés

Korán reggel megy a gépem, ezért már este kimegyek az utolsó busszal mert hajnalba nem megy busz Pestre. Ezért ott kell ennem valamit este. Vacsorázni csak a reptéri hotelnél lehet?

A beszállókártyám meglesz de nem tudom hogy azzal előző este betudok e menni a terminálba, vagy be kell buszoznom vecsésre.


szept. 28. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van a "B"-nél egy Spar, ott lehet talán szendvicseket is venni
szept. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Amit az első ír, az nem lenne rossz, de a Spar csak 6-kor nyit. A reptér honlapján tudod megnézni, hogy mi van és mi mettől meddig üzemel: [link]

Némelyik írja azt is, hogy pontosan hol helyezkedik el. (Ami Skycourt, az biztosan szekun belül van, tehát arra a célra nem jó, amire neked kell.)

szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Cafe Ritazza a biztonsági ellenőrzés előtt van, ott van szendvics, kávé
szept. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A market central 5 perc busszal, ott van meki, buger, kfc.
szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Wolt futarok kiviszik oda a kajat?
szept. 29. 08:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Hova? Honnan?
szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hánykor indul a gép? Lehet, jobb ha inkább telekocsit nézel az előző esti bebuszozás helyett.
szept. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

8kor megy a gép, 6 ra a reptéren kell lenni de vidéki vagyok és nem megy úgy se busz, se vonat hogy időben felérjek.

Telekocsit nem találtam.

Reptéri transzfer 60.000 forint alatt nincs.

szept. 30. 11:59
 9/9 BeefEater ***** válasza:

Vacsora előző este: miután bejelentkeztél a hotelba oda mész a városban ahova csak akarsz. Csak találsz az igényidnek megfelelőt egész Budapesten.


Induláskor: Szerintem a legjobb opció a Burger King. Csak időben állj be a sorba, mert amikor legutóbb reggel próbáltam meg ott bármit is venni a pultos még láthatóan aznapos volt és ez nem gyorsította meg a kiszolgálást.

Ha kiakasztó áron szeretnél kiábrándító ételeket, akkor javaslom az emeleti két éttermet/pubot.

szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!