Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miért kell előbb kimenni a...

Miért kell előbb kimenni a reptérre 3 órával, ha a cheak in pult csak 2 órával az indulás előtt nyit ki ?

Figyelt kérdés

ma 18:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
A check in 3 oraval indulas elott nyit. Most pl az Ethiopian 3 es fel oraval elobb nyitott.
ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
87%
Ha csoporttal mész akkor azért, mert a csoportnak van egy szabályzata és még a becsekkolás előtt le akarják ellenőrizni, hogy mindenki odaért-e nem az utolsó pillanatban akarnak rád várni, de ha ennyi se tudsz akkor ne utazz csoporttal meg repülővel se !
ma 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A saját csoportommal. Nem utazási iroda csoportjával. Ha wnnyit se tudsz, ne kritizálj. Én szrok rá ,hogy ők ott dekkolnak előbb
ma 20:01
 14/17 anonim válasza:
100%
De milyen csoportról van szó?
ma 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem kell, ez csak egy ajánlás. Lehet torlódás, sorbaállás, eltévedés, túlsúlyos poggyász stb.


Ha rutinos utazó vagy, akkor nyugodtan hagyhatsz kevesebb időt magadnak.

ma 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Már milliószor mentem, én még soha nem láttam check-int, ami kinyílt a Bud-on 3 órával előbb. Pont 2 órával előbb nyitott mindig. A biztonsági ellenőrzés meg tök gyors. Cipruson , Frankfurt lassabb. Ott jobban aggódom, hogy lekéssük a csatlakozást....

Mondjuk Cipruson okmányt is kell beolvasni ilyen automatákba a rendőrségnek....Szóval a BUD semmi és egy kis reptér az Istanbuli reptérhez képest.

ma 20:54
 17/17 anonim ***** válasza:
Pl. a kínai gépeknél (Shanghaj) 3.5 órával előtte is már nyitva a check-in
ma 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!