Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miért kell előbb kimenni a...

Miért kell előbb kimenni a reptérre 3 órával, ha a cheak in pult csak 2 órával az indulás előtt nyit ki ?

Figyelt kérdés

ma 18:42
1 2
 1/17 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
34%
gyurcsány miatt
ma 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
51%
Miért kell kiírni egy kérdést ész nélkül mindig szar kategóriába?
ma 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Nagy repülőtér transzkontinentális járatára kell legfeljebb a 3 óra, de még akkor is lesz bőven időd nézelődni a repülőtéren. Ferihegyen ha 2 órával az indulás előtt érkezem, akkor is mindig halálra unom maga.
ma 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
27%
A mutyi és a nerbárók na meg Lőrinc miatt.
ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
12%
Magyar Péter a felelős.
ma 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
15%
A korrupció megy ott is.
ma 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
21%
Orbánnak azonnal le kell mondania.
ma 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne 3 órával korábban kimenni? Mármint ja, 15 éve még így volt, de ha pl Európán belül utazol, bően jó vagy másfél órával is, még úgy is lesz időd.
ma 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mert ezt írta csoportom. De én biztos nem megyek a BUD-ra előbb.Van feladandó poggyászom és nem értem mi a fsznak dekkoljak Ferihegyen 3 órával indulás előtt, ha úgyis csak 2 órával előtte nyit meg a check in pult és ott kell becsekkolni meg feladni, mert most nem online intézem ezt sem... Jah azért írtam ide, mert az utazás kategória halott, csóró az ország. Senki nem válaszolt, ráadásul a reptér is a gcié már
ma 19:13
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azért is célzom be a 3 órával korábbi érkezést, hogy legyen idő késni, ha történik valami útközben. Jellemzően messziről és/vagy tömegközlekedéssel szoktam a reptérre utazni.
ma 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!