Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Ryanair repülőgépen megszokt...

A Ryanair repülőgépen megszokták még tapsolni a Pilótát a sikeres leszállásért?

Figyelt kérdés
Eddig Wizzair-el utaztam, ott már nem szokás, de szerintem annyira szép dolog. :)

jún. 19. 11:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%

* meg szokták még tapsolni

Egybeírva mást jelent.

jún. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%
Tavaly nyáron repültem a Ryanair-rel, akkor néhányan tapsoltak leszállásnál.
jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
97%

Igen, a mi régiónkban még rengetegen vannak, akik először vagy nagyon ritkán repülnek. A kilencvenes évek elején még a Malév gépeken gyakori volt a tapsolás. Más idők voltak.

Sose felejtem el, tiszta mi kis falunk volt. 93-ban Malév charterrel mentünk Krétára, volt egy 50-es hölgy meg a felnőtt lánya. Alighogy helyet foglaltunk, elővett egy flaskát amiben állítólag eperpálinka volt és elkezdett föl alá járkálva mindenkit kínálgatni. Sokan elfogadták, személyzet csak somolygott, a lányának meg hót vörös lett a feje: anya, üljél már vissza, tedd el az üveget, nem igaz, hogy megint ezt csinálod...

Volt is tapsikolás Heraklionban leszállás után

jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!