Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Ryanair repülőgépen megszokt...

A Ryanair repülőgépen megszokták még tapsolni a Pilótát a sikeres leszállásért?

Figyelt kérdés
Eddig Wizzair-el utaztam, ott már nem szokás, de szerintem annyira szép dolog. :)

jún. 19. 11:43
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Társaság függő
24 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Azért tapsolnak mert elvitte őket a fizetett célig és nem hagyta a reptéren őket🤣
jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát biztos van olyan is.😅

Én azért tapsoltam hogy megtiszteljem őt, hogy hálát fejezzek ki amiért sikeresen letette a gépet. 😊😊

jún. 19. 12:22
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Előfordul.
jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Persze tudom nekik ez a munkájuk, alap dolog ez szb..

De mégis már pár pilótától hallottam hogy milyen jól esik nekik ez a gesztus az emberek felol. 😊

jún. 19. 12:23
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a szavazást mindenkinek!

Sajnálom hogy már nem szokás, de ez van változik minden.😊

jún. 19. 13:38
 6/13 anonim ***** válasza:
14%

Ez a tapsolás csak itt a kelet-európai pusztákon szokás, és kifejezetten ostoba dolog.

A Ryanairen egyébként azért nincs taps, mert kevesebb mayar parast utazik velük.

jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Bezzek a trolivezetőt nem tapsolod meg gondolom, pedig az sokkal durvább, ha kimegy felőle a vezeték!
jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Én amikor 2 éve utaztam velük tapsoltak leszálláskor.
jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben volt, hogy heti szinten repültem a ryanfossal. Kb. 5-ből 1-szer mindig volt pár kretén, aki tapsolt.
jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehol sem tapsolnak már. Ha valaki néha mégis tapsol, azt cikinek tartják, mert azt jelzi, hogy nagyon nagyon amatőr repülő. Régen amikor egy ember életében egyszer vagy kétszer repült, még más világ volt. Olyan, mintha rácsodálkoznál, jé ez kés, villa? Mire valók?

Ma már tömegek repülnek úgy, mintha buszoznának, vagy vonatoznának. Úgy is tekintenek a repülésre. És a vonaton sem tapsolnak.

jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!