Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szeretném meglepni anyukámat...

Szeretném meglepni anyukámat egy külföldi rövid úttal repülővel. Ő testesebb testalkatú.Mekkora ülőhelyek vannak pl. Wizzair repülőn valamint, hogy mekkora a biztonsági öv hossza?

Figyelt kérdés
Igazából nem szeretném, ha ez az út ilyen szempontból valamilyen kellemetlenséget okozna neki. Nem azt kell elképzelni, hogy hű de hatalmas nő, de nem vékony. Sokat olvastam hogy milyen szűk helyek vannak repülőkön, tapasztalattal rendelkező emberek véleménye érdekel.Kérlek, Ha csak a rosszindulat jön elő belőled, inkább lapozz tovább. A segítő válaszokat előre is köszönöm

#repülő #biztonsági öv #Repülő ülés
máj. 9. 13:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja, úgy akkor nem lesz gond
máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kerdező igy ahogy te akarod tökeletes. A kettotok kozti karfat fel lehet tolni, szoval anyukad igy akkor valszeg vegig rajtad fog tenyeszni, de rovid uton biztos ki fogod birni. Bovitot adnak az ovhoz.
máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
3 napja utaztam Wizzen először, meglepett, hogy ilyen kicsi a hely.165 cm magas vagyok és 56 kg, én kényelmesen elfértem. Szerintem anyukád is el fog férni. De az úgy tényleg jó ötlet, hogy egymás mellé veszitek a helyet.Kb akkora a hely, mint a buszban.Kellemes utazást kívánok!
máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az út megvolt. Jól éreztük magunkat mind a ketten. Az öv átérte és nem is foglalt szinte semmit az én ülésemből.
jún. 18. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!