Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülőgépre miért engednek...

A repülőgépre miért engednek fel végtelenül büdös embert?

Figyelt kérdés

Nem "normál" büdösről beszélek, hogy hónaljszagú vagy izzadt vagy ilyesmi, bár nyilván az is zavaró.

Ápolatlan, zsíros hajú, messziről szemétdombként annyira bűzlő nő, mintha 3-4 éve hajléktalan lenne, és nem nagyon lenne lehetősége tisztálkodásra. 3 sorral ültem mögötte és nagyon nehezen bírtam, ha mellette ültem volna, tuti szólok, hogy azonnal ültessenek el.

Nem fapados járat volt.


2023. febr. 20. 09:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Menjetek Indiába, ott kasztrendszer van, az való nektek!
2023. márc. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én az IC-n találok meg egy ilyet mindig, ezért már inkább csak sima gyorsvonattal utazok amin bárhova átülhetek.
2023. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
IC-n is bárhova átülhetsz, csak tovább kell állnod, ha jön a hely tulajdonosa.
2023. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13-as, nem mondod.
2023. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Debizony, mondom!☺ Méghozzá azért, mert én ezzel az indokkal ugyan nem mondanék le az IC-ről.
2023. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15-ös, sokat érsz ezzel, ha teltházas az egész IC vonat, ülhetsz végig a bűzös delikvens mellett, vagy kimehetsz az előtérbe a klotyót szagolni. Az IR-en meg oda ülök ahova akarok, nem kell helyjegyet venni rá, még újabb vonatokkal jár mint az IC-k és csak kicsivel hosszabb a menetidő.
2023. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amúgy igazad van, én sem szeretem az IC-t, csak nem a büdös emberek az indokom rá, hanem a többi, amit írtál.
2023. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!