Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülőgépre miért engednek...

A repülőgépre miért engednek fel végtelenül büdös embert?

Figyelt kérdés

Nem "normál" büdösről beszélek, hogy hónaljszagú vagy izzadt vagy ilyesmi, bár nyilván az is zavaró.

Ápolatlan, zsíros hajú, messziről szemétdombként annyira bűzlő nő, mintha 3-4 éve hajléktalan lenne, és nem nagyon lenne lehetősége tisztálkodásra. 3 sorral ültem mögötte és nagyon nehezen bírtam, ha mellette ültem volna, tuti szólok, hogy azonnal ültessenek el.

Nem fapados járat volt.


2023. febr. 20. 09:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem szeretnének a sztyuik minden hülyével veszekedni.

Ez a nő pl. nem csak levetkőzött, de még meg is harapta az egyik légiutaskisérőt a minap.

[link]

2023. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted a kapunál mindenkit körbeszagolnak vagy hogy gondoltad ezt technikailag megoldani?
2023. febr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1. Igen, ezt hallottam, elég kemény.

2. Ezért írtam, hogy nem normál büdösre gondoltam, hanem 3-4 méteres környezetedben penetráns WC- és istállószag terjeng, tehát körbeszagolni nem kell, mindenki elhányja magát ha egy kicsit is megközelít. Szerintem akár le is lehetne szállítani az ilyen embereket, ki tudja, hogy akár milyen fertőzést terjeszt.

2023. febr. 20. 11:02
 4/17 anonim ***** válasza:

Hat én rengetegszer repültem már de sosem találkoztam büdössel szerencsére…

Azért ez nem egy szokványos dolog

2023. febr. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Van ami fapadossal nem érhető el. A prolik, viszont már meg tudják venni a nem fapadosra is a jegyet. Ettől nem lettek igényesebbek, nem váltottak osztályt felfelé, egyszerűen csak a kormány tömi őket pénzel (számítva a szavazatukra) a középosztály nyomorba döntése révén is.
2023. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Némelyik business osztályon van csak valamiféle előírás a megjelenésre, máshol sajnos nincs (max annyi, hogy ne légy meztelen) és ebbe a higiénia is beletartozik.

A repülő is egyfajta tömegközlekedés, de még a buszról sem szokás lehajítani a gusztustalan embereket (pedig a BKV szabályzata engedné is). Ha mégis megtörténik, természetesen rögtön a sofőr a szar szemét és mindenki az ombudsmanig rohan, mert nekik jogaik vannak. Na most egy BKV monopolhelyzetben van gyakorlatilag, a légitársaságok viszont nincsenek, kinek hiányzik, hogy rossz hírüket keltsék és veszteségük legyen ilyen (szó szerint) görények miatt?

2023. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10 ezer méter! magasan hogy szállítanád le, ha nem derül ki lent? Kihajítod 10 ezer méter magasan az ablakon? Itt maximum csak a Mónika show-s konfliktuskezelő módszer működne -> ülj egy székkel arrébb :D
2023. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%

#7


Van az a társadalmi réteg, akikért nem lenne kár kihajigálni 10 ezer méteren.

Sajnos már a Máúnika show színvonalán lévő emberek is repkednek, hisz őket tömi leginkább a kormány, a középosztály kizsàkmányolása révén, mert azok a legnagyobb szavazóbázisuk.

2023. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#8: Hát igen, de ehhez valamelyik nyílászárót ki kell nyitni, de akkor a huzat a közép és felső osztályt is kiviszi az ablakon, akikért meg kár lenne :D
2023. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#9


Nem hiszem, hogy kivinné a szél a business és first class utasait, attól hogy nem lenne a repülőn az a bizonyos élősködő réteg.

Pont, hogy még feljebb tudna emelkedni a gép a kissebb súlya miatt és akkor menne csak igazán (előre és nem hátra)

Ezért kell, hogy azon a gépen csak a dolgos középosztály (business class) és a GDP-termelő felsőosztály (first class) legyen.

2023. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!