Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha a Bükk környékére szeretnén...

Ha a Bükk környékére szeretnénk menni nyaralni, mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Néztem a google-t, sok érdekes dolog van, az egyik ami nagyon érdekel a Lipicai ménes, de a többi is. Valaki hátha jobban letudná írni nekem a látnivalókat. Olyan is érdekelne, hogy, ha kutyát viszünk magunkkal, ő is jól érezze magát, séták, túrák.

Előre is köszönöm.


2010. ápr. 7. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi Szilvásváradon voltunk vasárnap. Csak pislogtam mennyien kutyával sétáltak-túráztak:)
2010. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Áá. Az jó. Azért is kérdeztem, mert ha nem lehet kutyával menni, én meg odaállítok kettővel. :)
2010. ápr. 7. 10:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Mezőkövesd, Bogács, Szilvásvárad, Eger, Egerszalók,

Magánházaknál érdeklődni kell, hogy van -e lehetőség kutyát bevinni, vagy ha önálló üdülőházat kerestek, ott nincs házi néni, így ott biztosan lehet kutyát tartani.


Sok érdekes hely van, vannak kiránduló utak, Szilvás várad gyönyörű vízesése jó kirándulás, thermál víz a többi helyen, igényes pihenés, csendes helyek, gyönyörű hegyvidék, jó bor...

2010. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bükk fennsík ( Nagy mező, Őserdő, Tar kő stb.)A lipicai ménes is erre felé szokott lenni, talán a Nagy mező környékén lehet látni.


Szentléleki kolostorrom.


Lilafüreden érdemes megnézni a vízesést, a barlangokat a csepkő és a mésztufa barlangot.Bár ide a kutyát nem tudjátok elvinni.


És érdemes Lilafüreden érdemes felszállni a kisvasútra Garadna felé. Elmenni a végállomásig, és elindulni felfelé a Garadna patak partján. Szebb mint a Szalajka völgy.


Répáshuta környékén fel lehet keresni a kaptárköveket is.


Szentlélekről elindulva bárhol érdemes elindulni, valamint Hollóstetőről is.


Szállásotok van már?

Hollóstetőn van egy nagyon jó kemping.

Szentléleki sátorozóhely is nagyon jó, ott csak sátorral lehet megszálni. Viszont úgy emlékszek ott az üzemelteőnek van egy nagy kommondorja, érdemes megkérdezni, hogy mennyire fér össze más kutyákkal.

2010. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Wow. Köszönöm a válaszaitokat! Szállás még nincs, de a nyaralást is Június-júluis környékére tervezzük, de oda szeretnék menni, ezért kérdeztem, hogy tényleg olyan szép, mint amilyennek leírják.
2010. ápr. 7. 11:18
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
vannak e a nyomodban cigányok
2010. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért arra is sokan vannak, és nem a norámisabb része? 2 kutyával megyünk. :)
2010. ápr. 7. 13:38
 8/9 anonim ***** válasza:
hát én borsodi vagyok, és ja, vannak rendesen :) AKADNAK :)
2010. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én szabolcsi, szóval én sem panaszkodom... :) sajnos.
2010. ápr. 7. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!