Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Te elmennél idegennel túra...

Te elmennél idegennel túra kempingezni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sátras, erdőben alvós,

Idegen ember akivel felvehetnéd a kapcsolatot előtte facebookon de nem találkoztál volna még eddig vele!

Helyszín közösen választott, idő közösen választott!


Csak azért kérdem mert egy ilyen helyzetben vagyok!

Te elmennél túra kempingezni Magyarországon valakivel akit nem ismertél eddig?



2015. márc. 15. 20:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ez az idézet mekkora egy baromság, egy idióta volt aki ezt írta. Én azért megyek el túrázni, hegyet mászni mert elegem van a sok hülye emberből és egy kis magányra vágyok amikor feltöltődhetek. És azért külföldre hogy idióta magyarokkal ne találkozzak legalább akkor mikor túrázok.

Az El Camino-nak pl pont az a lényege hogy egyedül mész azért hogy megismerd önmagad.

2015. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Eddig nem igazán túráztam!

És fogalmam sincs milyen egy túra! -hát ez látszik is.......



Haverokkal összesen 3x voltam a közeli kempingben de az semmi! -ezt jól látod,ez tényleg semmi.......



Van 2 sátram és minden felszerelésem kempinghez!

Most szombaton veszem meg az utolsót amim nincs! Hálózsák -attól hogy megveszed a legdrágább siruhát meg mindenféle egyéb felszerelést,még nem fogsz tudni sielni......



Egész életembe remetévé voltam száműzetve amit megelégeltem! -ez fogalmam sincs mit takar,de lehet jobb is.....



Kellene társaság és kimozdulás! -mi tart vissza?!......



Nem vagyok könyvmoly. -de életre való sem.....

2015. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Te figyelj, kérdező, fogadj el egy jó tanácsot. Ha még nem igazán voltál túrázni, és érdekel a természet, ne sátras-hálózsákos túrára készülj rögtön. Menj el ehelyett egy egynapos túrára kezdésnek, annak keretében is lehet simán gyalogolni 20-30-40-50 kilométert (erőnlétedtől függetlenül), a több napos, erdőben alvós kalandokat pedig bonyolítsd majd akkor, amikor már legalább néhányszor jártál erdőben.


Ez a mostani terved egy kicsit olyan, mintha a "nem igazán tudok úszni, háromszor voltam uszodában haverokkal, de most hétvégén megyek a Balaton-átúszásra" vonalon mozognál.


Egyébként egynapos túrára is lehet menni társaságban is és egyedül is, ahogy neked jólesik.


Persze kérdés az, téged a túrázás érdekel-e ebben jobban, vagy a társaság. Mert ha a társaság, akkor persze csináld úgy, ahogy a társasági életednek a legjobb. De ha a túrázás, akkor jobban jársz, ha fokozatosan állsz neki a dolognak, ahogy írtam.

2015. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
javítás: erőnlétedtől függően, természetesen.
2015. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszi a sok tanácsot!

Vegyes bennem az érzés!

Az erdő fele minden nap viszem a kutyát egy 2-3 km sétára!

De összeszáradt a szám attól hogy nem beszélek egy társaság jól esne... és az hogy itt hagyhassam kicsit hosszab időre a civilizációt!

A bátyám el nem tudja képzelni hogy internet nélkül lemenjen a boltba! Nem akarok olyanná válni!

Gondolom megértitek!

Valaki a sok hülye elől menekül.

Én a semmi és senki elől menekülnék!

2015. márc. 17. 06:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!