Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Te elmennél idegennel túra...

Te elmennél idegennel túra kempingezni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sátras, erdőben alvós,

Idegen ember akivel felvehetnéd a kapcsolatot előtte facebookon de nem találkoztál volna még eddig vele!

Helyszín közösen választott, idő közösen választott!


Csak azért kérdem mert egy ilyen helyzetben vagyok!

Te elmennél túra kempingezni Magyarországon valakivel akit nem ismertél eddig?



2015. márc. 15. 20:01
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Én Magyarországot szeretem és csak néhány ezer forint jut egy túrára egy hónapban! Ami azt jelenti hogy az Eupoliszos tengeren túli nem igazán jó 2 szempontból! :(
2015. márc. 15. 21:48
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem csak tengeren túl.. Magyarország, környező ország, rengeteg hétvégi túrájuk is van.
2015. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Mehetsz egyedül is, én is egyedül járok túrázni. Jobb, mint egy vadidegennel, akit nem is ismersz, és esetleg az agyadra megy. De LEGALÁBB egy szolid egynapos, félnapos túra közösen, mielőtt bármi komolyabbra vállalkozol vele.


Feltéve persze, ha fiú vagy. Ha lány vagy, én egyáltalán nem vállalkoznék ilyesmire. (Mondom ezt úgy, hogy én fiúként már mentem el neten megismert lánnyal ismeretlenül túrázni, és természetesen eszembe sem jutott, hogy ártsak neki.)

2015. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

:( Egyedül!

Csak a disznók mennek egyedül túrára!

Értem a célzást...

Majd egyszer beteljesedik az én álmom is de nem itt ahol olvassátok szavaim!

2015. márc. 15. 22:30
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Megtudhatnám, mi a probléma az egyedül túrázással? Több százszor voltam egyedül túrázni az elmúlt 10 évben, és nem érzem magamat disznónak.


De persze ha neked csak az a lényeg, hogy legyen ott valaki, akár egy vadidegen is, akkor hajrá, menjél nyugodtan, hol itt a probléma?

2015. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Most nem azért de az eupolisszal is totál idegenekkel megy.

Én elmennék idegennel is ha hasonló az érdeklődési körünk, persze nem azon a hülye facebookon keresnék társat.

És elmennék egyedül is, semmi rossz nincs abban. Sokan járnak egyedül külföldre is hosszú túrákra.

Én a kérdező helyében inkább a környező országokban túráznék mint itt. Nem kerülne sokkal többe.

2015. márc. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

kérdező,azért te se sokat túrázhattál idáig.......legalább is amiket írsz,az alapján biztos nem!!

Eleve nem értem,hogy mi tart vissza attól,hogy egyedül menj túrázni,azon kívül,hogy csak a disznók mennek egyedül(bár ezt nem is értem,de mindegy)!vagy félsz,ha egyedül vagy elkap a rézfas zú bagoly?!?!?

Az egy személyes túrázásnak olyan előnyei vannak,amit én nem biztos,hogy feladnék egy társért,főleg ismeretlenért!ugyanis ha egyedül vagy:

-nem kell senkihez alkalmazkodni,legyen szó bármiről(tempó,táborhely választás,ha nem egy neműek az ebből adódó "problémák" stb...)

-csak saját magadért felelsz

-az igazi szabadság érzet,hogy akkor mész,meg oda ahova,akarsz,és ott addig maradsz meg azt csinálsz ami neked tetszik,és közben akkor fingasz meg büfögsz amikor csak kedved tartja!


Egy ilyen ismeretlenül menjünk el kempingezős,együttalvós túrára biztos nem lennék benne......ebből szoktak a legnagyobb összeveszések,meg cirkuszok lenni.....

2015. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Eddig nem igazán túráztam!

És fogalmam sincs milyen egy túra!

Haverokkal összesen 3x voltam a közeli kempingben de az semmi!

Van 2 sátram és minden felszerelésem kempinghez!

Most szombaton veszem meg az utolsót amim nincs! Hálózsák!

Egész életembe remetévé voltam száműzetve amit megelégeltem!

Kellene társaság és kimozdulás!

Nem vagyok könyvmoly.

2015. márc. 16. 13:31
 19/25 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne?
2015. márc. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

A "disznók mennek egyedül" fordulat alapja szerintem az alábbi, Téry Ödöntől, a magyar turistamozgalom egyik alapítójától származó gondolat:

„Az ember nem azért turista, mert az erdőt járja, hiszen a vaddisznó is járja – mégsem turista, hanem azért, hogy maradandó, a közt szolgáló turistalétesítményeket hozzon létre.”

2015. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!