Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen jó kirándulóhelyeket...

Milyen jó kirándulóhelyeket ismertek Magyarországon?

Figyelt kérdés
Egynapos osztálykirándulásról lenne szó, szeretnénk valami új tájat megismerni. Olyan helyre gondoltunk, ahol sokat lehetne számháborúzni, túrázni, tájban gyönyörködni. Nem hátrány, ha valahol a közelben van egy nagyobb város, ahol mondjuk fagyizhatunk. Ez lesz az utolsó kirándulásunk együtt, jó lenne emlékezetessé tenni. Tippek?

2013. ápr. 29. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Visegrád. Igaz nem túl nagy város, de tele van látni valókkal és szerintem jól el lennétek ott. Javaslom még Hollókőt, az is jó táj, meg ott is lehet ám kezdeni magatokkal valamit én szerintem. Akkor szeged mellett van Ópusztaszer, az nagyon jó kirándulóhely, én kétszer jártam már ott, egyszer osztállyal, egyszer meg a családdal, és azt nem lehet megunni, meg persze a szegedi kirándulás sem egy rossz dolog. Bár azt jó lenne tudni hogy hol laktok mert azért Budapestről Szegedre lejutni nem kevés idő, és ez jobb lenne 2 napos osztálykirándulásnak inkább mert a fél napotok csak az utazással menne el ami szerintem nem a legjobb.
2013. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Visegrád jó ötlet, Dömösről meg nagyon jót lehet túrázni a Rám-szakadékba, vagy a Prédikálószékre.
2013. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!