Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapestnek mely kerületeit...

Budapestnek mely kerületeit jobb elkerülni ha valaki most költözik fel vidékről? Melyik kerületei veszélyesek úgy mond?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy 8. kerület alapból kilőve, mert arról hallani, hogy a legveszélyesebb kerülete BP-nek.
2014. szept. 5. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, minden kerületnek vannak jobb és kevésbé jó részei, még a 8-nak is.Én inkább a közlekedést tartom fontosnak, hogy legyen metró vagy villamos a közelben.
2014. szept. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hogy rossz kerület. Én pl. a XIII.-ban lakok kertváros szélén, ez teljesen biztonságos, bezzeg a Lehelen a vasúti rész fele egy cigánytelep. Mégis ugynaza a kerület.
2014. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sőt, a Lehel tértől nyugatnak párszáz méter mondjuk a Szent István park aminél sokkal jobb környék nem kell kb ugyanennyi a szabolcs utca ahova fegyverrel is nehezen kényszeritenének be
2014. szept. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

rengeteg kerületben éltem pesten, de a VIII. ker tetszett a legjobban.

sűrűn sétáltam este a környéken, igaz van sok cigány, de hát hol nincs!

a diószeghy sámuel, kálvária tér, belső részek voltak a kedvenceim, főleg este, sok ember, változatos emberek, és láss csodát, sose szóltak be, pedig sokszor egyedül is mentem.

2014. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: mit szerettél ezekben a környékekben?
2014. szept. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy friss felmérés szerint a XVI. kerület a legbiztonságosabb Budapesten, és itt a legalacsonyabb a bűnözések száma. Én itt élek, és ahogy tapasztalom ez igaz is. Kellemes, kertvárosi kerület, az éjszaka közepén is nyugodtan merek sétálni az utcákon. Egyetlen hátránya, hogy nem túl jó a közlekedés, nincs közvetlen kapcsolata a belvárossal, a buszok többsége és a HÉV mind az Örsre mennek, ahol át kell szállni a metróra.
2014. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a nagyon külső kerületekben sosem éreztem biztonságban magam, de ez egyéni. 8. ker. se feltétlen veszélyes, csak észnél kell lenni -- 4 évig jártam oda este edzésre, sosem történt semmi említésre méltó.
2014. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztonságosnak biztonságos a 8 is, ha azt érted biztonság alatt, hogy nagyobb eséllyel támadnak-e meg, mint máshol. Nálam egy támadás volt, a kilencedik lakóparkos, tökig kamerázott részén, ami a bűnügyi térkép szerint hót szűz, szóval nem jelent semmit.

A nyolcadiknál is inkább a málladzó épületeket, a málladzó arcú embereket, az állandó húgyszagot, a vastagon kutyaszaros utcákat, a kapualjakban álló néniket és az ő... mentoraikat, a drogosok által szétdobált injekcióstűket, és a hasonlókat nehéz elviselni.

2014. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!