Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarorszagon mennye kigyo...

Magyarorszagon mennye kigyo van? Be szoktak maszni a hazba? Nagyon kell toluk felni? Mennyire jellemzo ez ottan?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 19:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Semennyire sem jellemző. Lakott területen sosem láttam. A természetben is csak állítólag vannak. Ez nem Florida.
2013. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Semennyire se jellemzo ez itten. 24 alatt meg csak sikloval talalkoztam, azzal se a hazban.
2013. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Van azért néhány kígyófaj nálunk is, de nem veszélyesek. Házakba nem nagyon mennek be, viszont én már találkoztam velük ott is, néhány éve, az ágyamba költözött be egy erdei sikló, lehetséges, hogy egy-két napig vele aludtam, mire észrevettem, aztán persze kitettem, nem bánt. Néhány napja pedig nagyszüleim szobájába ment be egy szintén erdei sikló, ők is kihozták.
2013. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nagyszuleid milyen helyen laknak? Es te?
2013. júl. 24. 20:57
 5/18 anonim ***** válasza:
És te kérdező hol laksz? Az is érdekes lehet.
2013. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nemetorszagban.
2013. júl. 24. 20:59
 7/18 A kérdező kommentje:
Csak azert kerdezem, mert megyek nagyszuleimhez nyaralni augusztusban, es elegge felek az ilyen allatoktol, illetve nem nagyon ismerem Magyarorszagot.
2013. júl. 24. 21:01
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
3. voltam, ha jól emlékszem, vidéken élünk, ők is és én is, közel az erdőhöz :) De tényleg nem kell félni tőlük, halálos mérgű kígyó itt nincs. Meg egyébként sem bántanak. :)
2013. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
KOSZONOM! Aranyosak vagytok!!! :)
2013. júl. 24. 21:07
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de nem egészen úgy van az, ahogy az előttem lévők írták. Magyarországon vannak siklók és kisebb számban viperák. Azon belül keresztes-, és rákosi viperák. A keresztes vipera marása emberre nézve is halálos lehet.

De teszem hozzá, eddig én csak egyszer láttam viperát, a sikló meg tök ártalmatlan. :) Szóval nem kell aggódnod. :)

2013. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!