Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Celldömölkre hogyan kérjek...

Celldömölkre hogyan kérjek jegyet?

Figyelt kérdés

mármint oké hogy a jegypénztárhoz odamegyek és veszek, de úgy értem h megnéztem elvirán és beírtam déli pályautvartól celldömölkig és kiadott mindenfélét, nagyon változó árakat, így hát gondolom nem mondhatom azt hogy celldömölkig kérek szépen egy jegyet, mert sok variáció van. nem is tudom mitől drágább a drágább és mitől olcsóbb az olcsóbb.

mi a legolcsóbbal mennénk amiről győrben egyszer át kell szállni, akkor most jó ha azt mondom h kérek egy jegyet celldömölkig győri átszállással?


másik kérdés hogyha menettértit veszek (azaz odavissza) akkor mennyi ideig érvényes ? mert mi egy hétre mennénk le csak és utána ugyanúgy jönnénk vissza



2013. júl. 1. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
De, mondhatod egyszerűen, és alapból a legegyszerűbb, legolcsóbb verziót fogják adni. Talán 30 napig érvényes a retúr jegy, olyat kérj.
2013. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én szoktam mondani hogy hol szeretnék átszállni.. Nem hagyom a véletlenre :D Nem baj ha úgy mondod hogy győri átszállással, sőt szerintem még jó is :)
2013. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Először el kell dönteni a részleteket. Celldömölkre két útvonalon lehet eljutni normálisan: Győr, Székesfehérvár.

Győrben nem mindig kell átszállni, csak meglepetésszerűen ellenkező irányba indul a vonat, mint ha visszafordult volna:-) Gyors vonatra pótjegy kell. Ez a MÁV legújabb áremelési trükkje:-) Azért a rezsicsökkentés nem marad el:-)

2013. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja! El is felejtettem! Celldömölk és Pápa között vonatpótló buszok vannak! Ha egyébként nem kéne, mot akkor is lesz részed átszállásba.
2013. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!