Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy kérjek időpontot NI számhoz?

Hogy kérjek időpontot NI számhoz?

Figyelt kérdés
Mit mondjak a telefonba, hogy kezdjem? A többi az menni fog csak nem tudom hogy kell mondani hogy időpontot szeretnék kérni az NI számhoz.
2011. jún. 5. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Hívd fel a lovagokat, akik azt mondják, NI!


Amúgy mi a tököm az a NI-szám?

2011. jún. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kössz a semmit :)

Az angol tb és adószám együttvéve.

2011. jún. 6. 00:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés végül is?

- angolul hogy kérj időpontot vagy kit hívj fel hogy időpontot kérj?

A lakóhely szerinti munkaügyi központot kell felhívnod,és tőlük kell időpontot kérned.

Angolul meg gondolom tudsz(ha már kint akarsz dolgozni) szóval avval sem lesz gond.

Egyszerűen felhívod őket,és bemutatkozol,majd megkéred hogy adjanak egy időpontot N.I.szám igényléséhez.

Ilyenkor mondanak egy napot,és órát ,és azon a napon személyesen meg kell jelenned.Az ügyintéző időpontra fog hívni és feltesz pár kérdést.Voltaképpen adatokat rögzítenek.Ennyi..Nem olyan nehéz.

2011. jún. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csa azt nem tudom hogy hogy van angolul hogy "Időpontot szeretnék kérni" Legalábbis nem vagyok biztos benne, hülyeséget meg nem akarok mondani.
2011. jún. 6. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, fel vannak ezek ott készülve arra, hogy nem tudsz tökéletesen angolul.

De mond azt, hogy Hi, it's xy I would like to book an appointment to get an NI number.

2011. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) Köszi, így már menni fog.
2011. jún. 6. 17:34
 7/8 anonim ***** válasza:
az elottem valaszolo tok jol leirta, talan en annyit tanacsolnek, hogy hivatalos ugyben ha intezel valamit akkor napszaknak megfeleloen Good Morning vagy Good Afternoon es ezutan My name is xy ..... Csak egy pici javitas. Sok sikert!:)
2011. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült időpontot kapnom, de lehet hogy nem lesz jó amit kaptam, hétfőn tudom meg. Elvileg kedden kellene mennem. Át tudom majd tenni még másik napra?
2011. jún. 11. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!