Kezdőoldal » Utazás » Európa » Holnap megyek időpontot kérni...

Holnap megyek időpontot kérni január elején utazom Angliába addigra készen lesz az útlevél?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Főleg, ha nem időpontot kérsz, hanem besétálsz egy kisebb forgalmú okmányirodába (akár egy szomszédos településen) és kivárod a sorodat. Így napokat, sőt akár 1-2 hetet is spórolhatsz. Arra azért számíts, hogy decemberben "mindenhol, mindenki" szabadságra megy, lassul az ügyintézés.
2010. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, 30 napos határidővel kell az útlevelet kiadni. Ez akkor is így van, ha sokan mennek szabadságra. De ennél sokkal előbb készen szokott lenni.

Napokat nyerhetsz az üggyel, ha nem kéred postázni az útlevelet, hanem bemész érte személyesen: odacsörögsz, ha készen van, felkerekedsz.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Néhány hét alatt elkészül az útlevél. De Angliába személyi is elég.
2010. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Minek csináltatsz útlevelet ha a személyigazolvány is elég,

hiszen beléptünk az unióba és ott bármelyik tagországba csak

személyi kell. Szóval feleslegesen ne fáradj vele.

2010. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hahaha. én amikor visszafele jöttem busszal :D angliából :D franciaországban kértek útlevelet mindenkitől
2010. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ez 2 éve volt
2010. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha valaki hosszabb időre megy Angliába, akkor azért jó, ha van útlevél. Bármikor belebotolhat egy last minute amerikai, afrikai útba, hosszú hétvégébe, ahova kell az útlevél.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 18. 15:31
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom , hogy személyivel is kilehet menni de hosszabb ideig leszek kint és így meg kell csináltatnom.
2010. nov. 18. 15:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Addig tutira meglesz, általában 1-2 hét alatt megvan.
2010. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!