Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi pénzt kérjek au pairked...

Mennyi pénzt kérjek au pairkedésre Oroszországban?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete beszélgetek egy orosz családdal akiknek a 9 éves lányára kéne vigyázni és angolul tanítani.

Kérte, hogy gondoljam ki mennyi időre akarok kimenni és mennyi pénzt akarok kapni ez időre, ha ő fizeti a repjegyemet. (+szállás és kaja ingyen van náluk)

Valakinek van tapasztalata? Szerintetek mennyi lenne a reális?



2013. jan. 10. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem igazán tudok felelni a kérdésedre ezt neked kell tudnod vagy pedig kérj tanácsot szüleidtől, testvéredtől :) viszont szeretném megkérdezni h Oroszországon belül hova mennél? És hogyan vetted fel velük a kapcsolatot? Gondolom perfektül beszélsz oroszul :) Sok sikert neked.
2013. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugat-Európában 100€/hét "zsebpénz" az átlag.


Oroszoknál ki tudja, nyilván attól sokban függ, hogy mennyire fog a munka tényleg csak gyerekvigyázásból állni és mennyi lesz a főzés-takarítás-egyéb cselédmunka, na meg, hogy mennyire gazdag a család.

2013. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Barnaul-ban lakik a család Szibériában.

Nem beszélek perfektül, ez is az oka, hogy ki szeretnék menni, hogy fejlesszem az oroszom. Kb egy középszintű tudásom van. Az ősszel tett emelt érettségim 80% lett.


Azt írta, hogy kéne kaját adnom a lánynak, gondolom ez főzést jelent. De nem hiszem, hogy nagy dolgokat vár el. Korrektnek tűnik a levelekből. Meg együtt takarítanánk a hétvégén.

Valószínűleg csak 3 hónapra megyek.

De a repjegy kb. 150.000Ft, amit ő áll, így nem kérhetek nagyon sokat.

Én heti 20.000Ft re gondoltam. Erre szüleim azt mondták, hogy az nagyon sok. Szerintetek?

2013. jan. 10. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Huh első kommentelő vagyok. Szerintem kérjél 15 ezret ha meg huzzák a szájukat akkor egy 10 est.
2013. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a helyi árszínvonalat és abból következtess ki valamit (ezért is lenne fontos belőni, hogy a fogadók mennyire jómódúak - mondjuk ha több ezer km-ről hozatnak bébiszittert akkor esélyesen).


A "nyugati" 100€ kb. arra van belőve, hogy az au-pair a szabadidejében tudjon fizetős nyelviskolába járni + ezt-azt venni magának, esetleg elmenni szórakozni hetente egyszer, kb. ilyen elvárásaid lehetnek neked is.

2013. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!