Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Planeteo néven kaptam egy 2...

Planeteo néven kaptam egy 2 főre,3 éjszakára szóló ingyenes szállást internetes kérdőívkitöltés miatt. Szerintetek ez létezik? Kamunak tűnik.

Figyelt kérdés

Először 2 fő 3 éjszaka ingyen. Kitöltöm tovább az adatokat, akkor kiderül, hogy 7 éjszaka jár, aztán kiderül, hogy 2900Ft a voucher kinyomtatása és postázása, aztán hogy ha nem bankkártyával fizetem a neten, hanem postázva kérem, akkor 4500Ft. Ha problémám van, akkor külföldi postacímen reklamálhatok.

Volt, akinek ez bejött? Nekünk most pont jól jönne, de 4500Ft-ot sem szeretnék bukni rajta.



2013. máj. 28. 09:40
1 2 3
 21/22 zlaci1 válasza:

Engem egy Európai Uniós felmérésre választottak ki. Emígyen nagy jutalmakat igérve:

Az Európai Unió, a kormányzati szervek és a vállalatok hatalmas összegeket fordítanak a környezetvédelmi vizsgálatokra és kampányokra. Ez az összeg tényleg arra van fordítva, amit az Európai Unió lakosai szükségesnek látnak? Fontos a környezetvédelem vagy inkább a gazdasági válság leküzdése és fejlesztések? Segíts nekünk a kérdések megválaszolásában.

2016. febr. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Stoyan Gisbert válasza:

A planeteo-becsapas sajnos meg mindig letezik: 2016.03.09-en. Ma kaptam a Planeteo Információs Iroda <planeteo.iroda@eurorestsupport.com> avagy [link]

cimt"ol a kerdesben leirt ajanlatot, sajnos nem ismertem a "gyakorikerdesek.hu"-t es befizettem (eppen napelemeket rendeltem, tehat volt valami kapcsolat). Csak utana gyanus lett es a osztrakoknal a

[link]

cimen meg azt is elmondtak, hogyan kell ilyet az ottani rend"orsegnel feljelenteni.

2016. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!