Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Planeteo néven kaptam egy 2...

Planeteo néven kaptam egy 2 főre,3 éjszakára szóló ingyenes szállást internetes kérdőívkitöltés miatt. Szerintetek ez létezik? Kamunak tűnik.

Figyelt kérdés

Először 2 fő 3 éjszaka ingyen. Kitöltöm tovább az adatokat, akkor kiderül, hogy 7 éjszaka jár, aztán kiderül, hogy 2900Ft a voucher kinyomtatása és postázása, aztán hogy ha nem bankkártyával fizetem a neten, hanem postázva kérem, akkor 4500Ft. Ha problémám van, akkor külföldi postacímen reklamálhatok.

Volt, akinek ez bejött? Nekünk most pont jól jönne, de 4500Ft-ot sem szeretnék bukni rajta.



2013. máj. 28. 09:40
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

én is kaptam ilyen levelet, de nekem is nagyon sántít a dolog. A véleményem, hogy ez egy újabb fifikás pénzszerzési mód a csalók világában.

Ha kifizet 3 éjszaka szállást két főnek, akkor a nyomtatás és a postázás miért nem fér bele? Ráadásul a külföldi postacím még gyanúsabbá teszi. Egy nagy alapigazság, hogy nincs ingyen ebéd! Ezt nem szabad elfelejteni! Szerintem kamu.

2013. máj. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:

Én is pont ma kaptam ezt a levelet. Nem tudom mennyire volt ez baromság, de én megrendeltem postán.

Szerintetek kamu?

2013. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 lencsefőzelék ***** válasza:
Ha nem játszottatok semmilyen nyereményjátékon, akkor nagy valószínűséggel kamu. Főleg, hogy külföldi a cím. Ne hagyjátok magatokat átverni!
2013. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kamu, nehogy fizessetek...
2013. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 siolaci válasza:
...szerintem is balekot keresnek, de azért rendeld le postán aztán ne vedd át, hadd melózzanak vele ők is egy kicsit, ne csak kaszáljanak...úgy is lesz egypár lúzer aki fizet...
2013. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:

Soha nem veszem be az ilyen szarokat, már elnézést. Nem tudom reggel mi jött rám, hajnali 6 óra volt, lehet túl álmos voltam. Szóval akkor megtehetem, hogy nem veszem át?

Posta majd visszaküldi?

2013. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Én is kaptam. Szerintem nem kamu a szállás valóban 3000 -CSAK. Ha figyelmesen elolvasod az apró betűket, akkor ki derül, a lényeg: A szálloda határozza meg mikor mehetsz és a legfontosabb: napi 2x kötelező étkezés, aminek az árát ők határozzák meg. Tehát nem félpanziós hanem egyedi áron. Így jártam 10 db omv akciós voucherrel, ami ezek után "rám száradt"
2013. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Calipso13 válasza:

Sziasztok,

én is kaptam ilyen levelet. Érdekelne a szállás katalógus, mert nem találtam meg fent az interneten.

Én is gondolkozom, hogy kamu-e? El tudom képzelni, hogy ezek a jegyek támogatásokból/felajánlásokból vannak, és nem akarnak maguknak plusz költséget. Azt már kevésbé értem, hogy miért nem postai úton küldenék ki, hiszen ajánlva is olcsóbb lenne. A másik furcsaság, hogy azt olvastam azt hiszem, hogy előre kell fizetni.

2013. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A hotelkatalógus az oldal aljánál található linken érhető el amúgy. A Kapcsolat menüpontban írtam nekik vagy két napja, hogy kamunak tűnik. :) Emailen is elküldhetnék a kupont és akkor fizetni sem kell senkinek és nekik sem kell veszkődniük a postázással. Szóval ez totál gyanús. Szerintetek a fogyasztóvédelem ehhez mit szólna?
2013. máj. 30. 08:19
 10/22 A kérdező kommentje:

EGy régebbi cikket is találtam:

[link]

2013. máj. 30. 10:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!