Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországon belül lehet...

Magyarországon belül lehet egyik városból a másikba repülni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
már nem
2013. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze..miért ne lehetne... Vannak repülőterek, csak menetrendszerinti járatok nincsenek. De ha megoldod a repülőgépbérlést pilótával akkor mondjuk elrepülhetsz Szegedről Siófokra (konkrét megtörtént eset..), de akár mehetsz Debrecenbe, Dunakeszire, Gödöllőre...és még csomó kisrepülőtér van.
2013. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 2. írja, rengeteg reptér van az országban, oda repülsz, ahova akarsz. (Pl. felbérelsz engem. pilóta vagyok és van gépem.)
2013. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen voltak a Malévnek belföldi járatai többek között Debrecenbe, Miskolcra és Szombathelyre is. Ma már sztem nem érné meg üzemeltetni ilyen járatokat, még ha lenne Malév akkor se...
2013. márc. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
debrecenbol johetsz budapestre londoni atszallassal wizzairrel.
2013. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Milánói vagy Eindhoveni átszállással is megoldható a Debrecen-Budapest út. :-) Bár sok értelme nincs, mert tuti gyorsabb vonattal. (Viszont volt már, hogy repülővel olcsóbban ki lehetett hozni, amikor nagyon akciós jegyek voltak!!)
2013. márc. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Régen voltak a Malévnek belföldi járatai többek között Debrecenbe, Miskolcra és Szombathelyre is. Ma már sztem nem érné meg üzemeltetni ilyen járatokat, még ha lenne Malév akkor se..."


Sosem érte meg, abba is hagyták. De hát ugye régen azért kevésbé volt érdekes, hogy mi éri meg vagy mi nem. Ha hatalom azt akarta, akkor volt, akár megérte, akár nem.

2013. márc. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Írták a Budapest-Debrecent előttem, hogy megoldható milánói átszállással, ezen kívül még egy Budapest-Hévíz is megoldható moszkvai átszállással, de persze ez nyilván nagyon extrém példa, és a gyakorlatban teljesen használhatatlan :)
2013. márc. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2013. márc. 6. 17:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Debrecen afrikai (Monastir) átszállással is elérhető Budapestről, jön a tunéziai szezon! :)))
2013. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!