Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ti hova mennétek nyaralni...

Ti hova mennétek nyaralni Magyarországon? Adjatok tanácsot hova menjünk idén nyaralni. Többi lent.!

Figyelt kérdés

Olyan helyre gondoltunk ahol van éjjel is élet, vannak szórakozóhelyek, bárok, kocsmák, Jó hotel/szálloda.?

Kérlek segítsetek. :)



2013. febr. 24. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Siófok a legnagyobb nyári bulihely. Ott aztán minden van :)
2013. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Mi anyával és a nővéremmel Dobokókőre mentünk, csodálatos város! :) A közelében van Szentendre is, amit szintén meglátogattunk. Ezeken a helyeken bőven találtok éjjel is mozgást, gyönyörű kivilágított helyeik vannak. :) Mi magánszálláson voltunk, azaz egy ilyen célra kiadó szobában laktunk egy családnál, de szerintem találni fogtok hotelt is, ha utánanéztek!:)
2013. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hegyekbe:DD
2013. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sopron, Gyula, Győr, Szeged.. egy csomó hely:D
2013. febr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BonnieFan válasza:
Menjetek Balatonra. Én bármelyik részét javaslom. Én mindegyiken voltam már. Ott mindenhol van élet. És még fürödni is lehet. Nagyon ajánlom. Ha pedig ez nem tetszik akkor vagy Keszthelyt vagy Szilvásváradot tudom javasolni. :)
2013. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Siófokot ajánlanám, ahol van éjjel is élet, rengeteg szórakozóhely van, és vannak szállási lehetőségek is :)
2013. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ren26 válasza:
Siófok vagy Balaton bármelyik részét tudom ajánlani:) Siófokon az éjszakai élet is nagyon,de Balatonon se semmi.
2013. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!