Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Megy valaki VOLT-ra? Szerintet...

Megy valaki VOLT-ra? Szerintetek mennyiből jönne ki a 4 napi kaja? (Azért normálisan, napi 3-szor, de minél olcsóbb megoldás kéne. )

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel a fesztivál területén, hanem napi egyszer lemész ebédelni a városba és ezt egybekötöd egy kis bevásárlással is (kb. kifli + májkrém meg szalámi, szinte minden más megromlik a melegben), akkor pontosan annyiba fog kerülni a kajálás, mint otthon. De a fesztivál területén minden kaja rohadt drága és a közeli kisboltok is árat emelnek, ezért kell lemenni az állomásig.
2012. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, tudom, a fesztivál területén nagyon drága minden, ezért persze eljárnánk kajálni, csak nem tudom, 10ezerből kijönne-e kaja-pia négy napig?
2012. máj. 25. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.Én és a barátaim a Hegyalját nem úsztuk meg 10 ezerből.Úgy,hogy csajok vagyunk(nem ettünk olyan sokat,napi kétszer kb,meg nem vedeltünk vakulásig),plusz mi mindent,tehát alkoholt is,kaját is a fesztivál területén kívül vettünk meg.Ráadásul tokajban a bor olcsó.

Tehát mi elég spórolósra vettük a figurát.

Szóval ezért gondolom hogy nem jössz ki ennyiből,pláne egy Volt fesztiválon nem.(Feltételezem Sopron drágább mint Tokaj.)


Mi is gondolkozunk idén Volton,én egy 20ast biztos vinnék.

2012. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát úgy gondolom, napi egyszer elmennénk valami beülősre kajálni, aztán a többit meg boltban vesszük meg, és persze nem túl sok piát csak amennyi kell :D
2012. máj. 25. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!