Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami tipp, tanács, hogy...

Valami tipp, tanács, hogy 'összeessen' a hajam? Vagy más megoldás, hogy normálisan nézzen ki a hajam?

Figyelt kérdés

Lapockáig érő, tépett, ritkított hajam van, amit rendszeresen vasalok. Többször próbáltam letenni a havasalót, de mindig csak rövid időre sikerült.

Régebben az volt a problémám, hogy összevissza, néhol hullámos, néhol egyenes. Tényleg írtó sz*rul néztem ki hajmosás után.

Most sikerül úgy megszárítani a hajamat, hogy nagyjából egyenes, csak olyan nagy a hajam. Az nem zavarna, hogy nem teljesen egyenes a hajam, hiszen hajvasalás után 1 órával megint nem teljesen egyenes.


Szeretném letenni a havasalót, mert hiába a hajvégápoló, a balzsam, a pakolás akkor is káros a hajvasaló.

Valami tipp, hogy összeessen a hajam? Vagy megoldás, hogy ne legyen olyan nagy fejem?

16/L


2011. dec. 29. 18:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Én is így vagyok vele...egyszerűen nagyon dús a hajam, és zavar...ezért sajnos én is sokat vasalom, mivel nem tudok mit tenni hogy "normálisan álljon a hajam". Még, hogy ha meg is ritkíttatom pár nap, vagy 1hét után már megint ugyanolyan dús lesz mint volt...
2011. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik sorstársak vagyunk. Belegondoltam, hogy mi lenne, ha nem ritkítatnám a hajam. Rendszerint fele annyi hajjal jövök el a fodrásztól, mint amennyivel megyek, és mégis olyan nagy a hajam hajmosás után.

Most a fonással próbálkozok, csak kicsit nehéz fonni a tépett hajat. Konkrétan úgy fontam be, hogy vízszintesen megfeleztem a hajam, a felső részét felcsatoltam, az alsó részét befontam. Utána a felcsatolt részt elválasztottam és befontam kettőbe. Elég viccesen nézek ki :D Remélem segít valamennyit majd. :D

2011. dec. 29. 19:30
 3/25 anonim ***** válasza:

Tegnap nekem is be volt fonva...hát hidd el egyáltalán nem lett jobb..:D (amúgy nekem is a lapockámig ér a hajam, és ráadásul hogy dús is hát elég hülyén néz ki..:D)

1.voltam :)

2011. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl jó hír. Pedig jó lenne valami olyan megoldást találni, ami nem olyan káros. Mondjuk az nem lenne káros, ha befonom a hajam, de a hajvasalás...Ráadásul ahhoz, hoy normálisan kivasaljam viszonylag sok idő kell (20-25 perc).
2011. dec. 29. 20:20
 5/25 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ez van..:(

( Még mindig az 1.válaszoló :D)

2011. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Na megnézem majd reggel, milyen lesz a hajam a fonás után és majd írok, hogy tényleg sorstársak vagyunk-e:D
2011. dec. 29. 20:40
 7/25 anonim ***** válasza:
Okés Okés :D
2011. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
csináljatok rasztát:D
2011. dec. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nos, a tépett hajat befonni kisebb művészet és egész éjszakára úgy hagyni hülyeség. Nem mondom, hogy rosszabb, mint volt hajszárítás után, de nem az igazi. Hol szorosabban látszik a fonás, hol kevésbé.

Két szóval tudnám jellemezni: rendkívül érdekes és szokatlan.

Talán, ha kicsit kinyúlnak a tincsek, tűrhetőbb lesz.


De nem adom fel, meg akarom találni azt a praktikát, amivel hajvasalá nélkül is szalonképes lesz a fejem. :)

2011. dec. 30. 11:30
 10/25 anonim ***** válasza:

"Talán, ha kicsit kinyúlnak a tincsek, tűrhetőbb lesz. " hááátt....nem hiszem..:D Én pl. este elaludtam a hajam (ugye tegnap előtt este én is befontam és úgy aludtam) hát mit ne mondjak még borzasztóbb lett... :D szóval most már nem tudom hogy mit csináljak vele..:D

1.válaszoló:)

2011. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!