Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami tipp, tanács, hogy...

Valami tipp, tanács, hogy 'összeessen' a hajam? Vagy más megoldás, hogy normálisan nézzen ki a hajam?

Figyelt kérdés

Lapockáig érő, tépett, ritkított hajam van, amit rendszeresen vasalok. Többször próbáltam letenni a havasalót, de mindig csak rövid időre sikerült.

Régebben az volt a problémám, hogy összevissza, néhol hullámos, néhol egyenes. Tényleg írtó sz*rul néztem ki hajmosás után.

Most sikerül úgy megszárítani a hajamat, hogy nagyjából egyenes, csak olyan nagy a hajam. Az nem zavarna, hogy nem teljesen egyenes a hajam, hiszen hajvasalás után 1 órával megint nem teljesen egyenes.


Szeretném letenni a havasalót, mert hiába a hajvégápoló, a balzsam, a pakolás akkor is káros a hajvasaló.

Valami tipp, hogy összeessen a hajam? Vagy megoldás, hogy ne legyen olyan nagy fejem?

16/L


2011. dec. 29. 18:00
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
az én hajam is eléggé elviselhető.. én este bevizezem és befonom reggel kibontom és nem fésülöm ki nagyon szépen áll! ajánlom!
2011. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Most meg már csak hullámos..de az a szép hullámos:)

1.

2011. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Köszi. Többször is próbáltam már úgy, hogy hajmosás után jól leitattam a vizet egy törölközővel és befontam, de reggel még nagyon nedves volt. Ha meg kicsit rászárítottam fonás előtt nem volt olyan szép a végeredmény.

De majd próbálkozok még. :)

2011. dec. 31. 09:02
 24/25 anonim válasza:
én soha sem szoktam leitatni a vizet, ahogy fürödtem, felöltözök és már fonom is be nedvesen! és még sohasem volt reggel vizes(:
2011. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, nagyon szeretem a hajam mert szép dús de sajnos én is vasalom mert különben úgy nézek ki mint egy oroszlán. Néha azt szoktam csinálni, hogy megszárítom és utána felcopfozom lazán, kis idő múlva kiveszem a gumit és mintha így nem lenne akkorra a hajam...:)
2012. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!