Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami tipp, tanács, hogy...

Valami tipp, tanács, hogy 'összeessen' a hajam? Vagy más megoldás, hogy normálisan nézzen ki a hajam?

Figyelt kérdés

Lapockáig érő, tépett, ritkított hajam van, amit rendszeresen vasalok. Többször próbáltam letenni a havasalót, de mindig csak rövid időre sikerült.

Régebben az volt a problémám, hogy összevissza, néhol hullámos, néhol egyenes. Tényleg írtó sz*rul néztem ki hajmosás után.

Most sikerül úgy megszárítani a hajamat, hogy nagyjából egyenes, csak olyan nagy a hajam. Az nem zavarna, hogy nem teljesen egyenes a hajam, hiszen hajvasalás után 1 órával megint nem teljesen egyenes.


Szeretném letenni a havasalót, mert hiába a hajvégápoló, a balzsam, a pakolás akkor is káros a hajvasaló.

Valami tipp, hogy összeessen a hajam? Vagy megoldás, hogy ne legyen olyan nagy fejem?

16/L


2011. dec. 29. 18:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

most már csak a vége hullámos és ezer felé szanaszét áll... azt hiszem a hajfonós ötlet nem jött be. :D de a fejem tetején kicsit lelapult a haj, így ott már tűrhető, csak a hajam vége katasztrófa..

Viszont a pakolást jó puha és selymes a hajam :)

2011. dec. 30. 15:58
 12/25 anonim ***** válasza:

:D avval nekem sincs gondom. Mert selymes és "puha" a hajam...csak hát....

(1.)

2011. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

najó, most már tényleg megbizonyosodtam arról, hogy sorstársak vagyunk. :D

Ha sikerül valami jó megoldást találnod ami kevésbé káros, mint a hajvasaló, légyszi írj. Ha én találok valami használható módszer írok majd én is :D

2011. dec. 30. 16:06
 14/25 anonim ***** válasza:
Okés :D köszi előre is..:) "sorstárs":D
2011. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
én is sorstárs vagyok, mindennel ugyanígy. :/ és nem találok a vasaláson kívül semmilyen elfogadható módszert. próbálom egybe növeszteni, ne legyenek benne hosszabb-rövidebb részek, akkor talán nem lesz vele annyi gond.:)
2011. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én is próbálom úgy növeszteni, de amikor elmegyek a fodrászhoz (még, hogy ha mondom is neki, hogy ne fokozatosra meg stb.) akkor mindig úgy csinálja meg "ahogy neki tetszik"...-.- szóval soha nem sikerül nekem úgy megnövesztenem...-.- (még mindig az 1. válaszoló:D)
2011. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
nekem a "baj" ott kezdődött, hogy tépett-fokozatosra vágattam.:S
2011. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

nekem is tépett, fokozatos, ritkított. Baromi jól néz ki full egyenesen, de nem vagyok teljesen zakkant, hogy mindenna vasalgassam. Se türelmem, se időm, se kedvem nem lenne hozzá, és tönkre se akarom tenni a hajam.. :D

Én most amúgy is növesztem a hajam, mert szeretnék végre hosszú hajat. És ha majd elég hosszú lesz, akkor úgy akarom váatni, hogy ne legyen tépett-fokozatos, csak ritkább. :)

2011. dec. 30. 19:47
 19/25 anonim ***** válasza:
Most ugye csak viccelsz??:D Ezt nem hiszem el!!:D velem is ez van..növesztem meg stb..amiket leírtál..:D ám most már kicsit begöndörödött a hajam és kicsit olyan "loknis" lett..:O de tök jóóó:) csak mivel oldal frufrum van és az állati hülyén áll (így) ezért hajpántot betettem a hajamba és így jó:) MÁR MEGINT AZ 1.VÁLASZOLÓ :D
2011. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Az enyém nem loknis de örülnék neki.. de amúgy kajak sorstársak vagyunk.. :D
2011. dec. 30. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!