Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova utaznál kevés pénzből...

Hova utaznál kevés pénzből pár napra?

Figyelt kérdés

Nem túl drága helyet keresünk a Dunántúlon, 2-4 napra szeretnénk menni májusban. Fiatalok vagyunk (20 és 25 évesek), kettesben szeretnénk tölteni egy kis időt.

Olyan helyet keresünk, ami viszonylag nem drága és igazán unatkozni sem lehet. Romantikázni nem szeretünk. :)

Nagy segítség lenne, ha tudnátok mondani pár várost, vagy falut, amit érdemes lehet megnézni. :) Ha szállást is tudtok mondani, az még jobb lenne.

Veszprém környékiek vagyunk.

Előre is köszi!


2012. márc. 30. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Pécs és környéke nagyon szép. Látnivaló van bőven, érdemesebb valamelyik környező kis teleülésen magánszállást keresni. Orfű nekem nagyon bejön, rendkívül hangolatos.

Nem tudom, hogy mennyit szántok rá, de a linkelt oldalon sokféla akciós szállás van, minden nap más. Ha ismeritek, akkor nem szoltam.

Üdv, Debrecenből

[link]

2012. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, megfontoljuk! :)
2012. ápr. 1. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!