Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyi pénzből lehet kihozni...

Mennyi pénzből lehet kihozni egy balatoni 1 hetes nyaralást?

Figyelt kérdés
Kocsival mennénk 1 hétre barátnőmmel. Mennyibe kerül egy átlagos szállás, étkezés(mi főznénk), strandbelépő, szórakozás, költőpénz 1 hétre, útiköltség oda-vissza?
2012. febr. 27. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez a következőktől is függ: Veszprémből mennél oda vagy Nyíregyházáról, esetleg Amsterdamból? Mert nem mindegy. Az is kérdés, hogy a balaton közelebbi, vagy távolabbi végébe? Milyen igényeid vannak? lehet kempingben sátrat verni, magánházat bérelni vagy szállodában is lehet lakni, de csövezni is lehet egy parkban vagy pályaudvaron. Az átlagos szállás a szoba magánszálláson? Főzni sokfélét lehet, talán lehetne szallonasütésre, bográcsra stb. koncentrálni, még úgy a legolcsóbb. Vannak szabadstrandok és fizetősek is. Ha belépősbe mennél, akkor célszerű heti bérletet venni, úgy olcsóbb. A szórakozás - vendéglóhelyek: általában a déli parton kétszer annyi, mint az északin. Ezt is vedd figyelembe.
2012. febr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

ha van ott kérod

akkor a rezsi

persze ott élelmiszerárak boltokba magasabbak

2012. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát ha pl mindennap mennétek szórakozni akkor minimum 80, mi még többet is elvertünk
2012. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szia!

én Balatonszárszón voltam gyerekkel 2 éve,és 200 ezer volt össz,úgy hogy nem vettem felesleges dolgokat.

strand ingyenes volt,de a lángos stb drágák.

szállás,olyan 6-8 ezer egy nap,az már eleve 80 ezer.

meg ha elmentek minden este valahova az is viszi a pénzt.

2012. febr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nyilván apartman-ra gondolsz, hiszen ott van konyha is. Ha otthonról viszitek az alapanyagot, sokat spóroltok. Szórakozás tényleg drága, és inkább a déli partra jellemző. Én végül is csak annyit szerettem volna neked javasolni, hogy nézegesd a kuponos akciókat, mert nagyon jókat ki lehet fogni. Mi tavaly olyan helyen voltunk, ahol 2100 volt egy éjszakára reggelivel. Szerintem tök korrekt áron.
2012. febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kecskemétről indulnánk és Siófokra mennénk. És igen, apartman-t szeretnénk bérelni.
2012. febr. 28. 19:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi pénzből elmehetnétek a horvát tengerparta is...

És az csak nem egy pocsolya!!


[link]

2012. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Képzeld, a Balatonon is tudnék neked ilyen szép helyet mutatni. Ja és sziklás és mély a víz, tele van tengeri sünökkel, és a só jól elintézi a bőröd.

Különben is, akkor már legyen inkább Hawaii, nem? Szerintem elég konkrét volt a kérdés: a Balcsira akarnak menni, nem pedig tengerparti kiruccanásra.

2012. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már voltam Horvátországban is. Nekünk most kifejezetten a Balaton az úticél, nem véletlenül kérdeztem...
2012. márc. 8. 15:31
 10/11 anonim válasza:

Szia!

Én már több éve Siófokon töltöm az április-szeptember közötti időszakot.


A szállás az sok mindentől függ. Mennyire van frekventált helyen? Elő-fő-utó szezon van?

Fő szezonban egy min. 5 ezer/fő/éj árral lehet számolni. Elő és utó szezonban olyan 3-3.5 ezer körül.

Ha főztök akkor nem sokkal több mint otthon. A nyaraló övezettől nem messze van egy Spar. Ott meglehet mindent venni. Valamivel persze azért drágább mint Kecskeméten.

De mondjuk egy gyros 750, egy pizza 800-1000 körül.

A szórakozást is meglehet úszni egész olcsón. A Petőfi Sétányon szinte az összes helyen nem kell belépőt fizetni. A italok viszont elég drágák. De nem ott kell berúgni:)


Relatíve olcsón kilehet hozni ha tudja az ember mit/hol/hogyan:)

2012. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!