Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Csak én találom Budapestet...

Csak én találom Budapestet hangulatosabb városnak, mint a többit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 17:12
 1/10 anonim válasza:
Szerintem nem. Én pl. nem BP-t találom a leghangulatosabbnak.
2012. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Számomra Budapest a legrondább,legpiszkosabb, legegészségtelenebb város.
2012. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mo. legszarabb városa. Büdös van, sok az ember, minden galambszaros, tele van csövessel, este meg sem lepődsz ha kirabolnak.
2012. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, csak te
2012. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én se vagyok elájulva tőle, bár tény, hogy van pár szép része, de alapjában véve nem egy nagy durranás :)
2012. jan. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megállt az idő 1956-ban az egész városban...Aki nem tudná mennyit írunk, az azthinné, hogy az 50-es években van BP-n.
2012. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem Pécs a legszebb, és leghangulatosabb. Bp büdös, koszos és igénytelen úgy ahogy van .. arról nem beszélve, hogy folyton úgy kell sétálnod az utcán hogy bárki, bármikor leszúrhat, és elveheti a pénzed ..
2012. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát figyelj tesó, ez igazából relatív. Ha mondjuk Budapestet hangulatosabbnak találod, mint pl. New Yorkot, akkor az nagyon gáz. De ha mondjuk Derecskéhez hasonlítod, akkor van benne valami. Nemtom mi bajotok van Pesttel, nekem tök nagy flash az egész város...
2012. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi a bajunk vele? Van sok pozitív benne ezt meg kell hagyni, most ezeket nem fejtem ki részletesen, de számomra aki vidékről költözött fel pl.: nagyon bejön a közlekedése, a sok szórakozási lehetőség stb. Ami nem tetszik az az alapkoncepció, hogy ebben az országban ha dolgozni akarsz pályakezdőként, akkor Budapesten kapsz normális melót (jobb esetben) vidéken meg 100-ból egy embernek adatik ez meg (legalábbis Baranyában, ahonnan így jöttem ez így van, akik haverjaim ott maradtak majdnem mind munka nélküli), illetve, hogy Pesten sokkal jobbak a fizetések, ergo az nem tetszik, hogy a városban mindig BP-t fejlesztik, azt részesítik előnyben.

Másik oldalról, hogy mi nem tetszik: lényegében a várossal tényleg nem lenne komoly baj, bár picit koszos, picit nagyon sok a csöves...ami nekem első számú probléma az az itt élő emberek mentalitása: a nem sétálok 300 métert mert leszakad a lábam, szálljunk fel inkább egy megállóra a villamosra, akkor az ahogy az utcán ill tömegközlekedési eszközökön az emberek közlekednek (tisztelet a kivételnek): pl.: ahelyett, hogy annyit mondana, hogy elnézést el tetszik engedni? ahelyett fogja magát és fellök stb. stb.

2012. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
keresd fel a pszichiátriát, azt ajánlom neked, kedves kérdező
2015. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!