Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pestről vonattal vagy busszal...

Pestről vonattal vagy busszal érdemesebb lemenni Székesfehérvárra?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy leányzóval és most fogok lemenni hozzá a napokban és érdekelne, hogy melyik lenne jobb választás és, hogy van e valamilyen menetrend, meg ugye vissza is kellene jönnöm.Csak még így egyedül nem vonatoztam főleg pestről, szóval gőzöm sincs, hogy hogy is van ez(keleti vagy a nyugatiba kell mennem?). Viszont a busz nem lehet vészes, hisz a népligetben csak megveszem rá a jegyet és felszállok a buszra.
2011. dec. 19. 14:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elvileg ott van a buszpálya tehát nem nehéz megtalálni, meg ott van a pláza is meg szembe egy meki meg a tesco.
2011. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
és amúgy ez már a végállomás lenne, mint ahogy a népligetnél van, vagy pedig csak egy megálló, ahonnan megy tovább a busz?
2011. dec. 22. 17:10
 13/17 anonim ***** válasza:
Azt nemtudom, ott lakok de nem ültem még buszon :)
2011. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ha a Budapest-Székesfehérvár járattal mész, akkor igen :) nem nehéz eltéveszteni, ki is van írja, hogy pályaudvar vagy valami ilyesmi (milliószor jártam már be meg vissza Fehérvárra/ról, de ezt nem szoktam figyelni :D) max arra figyelj, hogy Pestről gyorsjárattal gyere le, úgy időben rövidebb......
2011. dec. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Akkor majd a Budapest-Székesfehérvár járattal fogok én is lemenni, úgyis ki lesz írva arra a menetrend táblára. És akkor már csak, azt kell kiderítenem, hogy mikor szoktak indulni a buszok.


A gyors járat alatt mit értesz pontosan? azt miről tudom felismerni? Van valamilyen jelzése?

2011. dec. 23. 11:22
 16/17 anonim ***** válasza:
a gyors járat az M7-esen megy le. általában a táblán fel szokták tüntetni, de ha pl a www.menetrendek.hu oldalon nézed, akkor ha rákattintasz az egyik időpontra, pontosan leírja az útitervet. de ha 100%ra szeretnél menni, nyugodtan kérdezd meg a sofőrt, hogy gyorsjárat-e. ja, a "lassúnál" ált. kiírják, h Szfvár-Agárd-Velence-Knyék-Érd-Bp (azaz erre a településekre is bemegy a busz.....)
2011. dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Rendben van, Köszönöm a segítséget! :)
2011. dec. 26. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!