Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pestről vonattal vagy busszal...

Pestről vonattal vagy busszal érdemesebb lemenni Székesfehérvárra?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy leányzóval és most fogok lemenni hozzá a napokban és érdekelne, hogy melyik lenne jobb választás és, hogy van e valamilyen menetrend, meg ugye vissza is kellene jönnöm.Csak még így egyedül nem vonatoztam főleg pestről, szóval gőzöm sincs, hogy hogy is van ez(keleti vagy a nyugatiba kell mennem?). Viszont a busz nem lehet vészes, hisz a népligetben csak megveszem rá a jegyet és felszállok a buszra.
2011. dec. 19. 14:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Válaszd ki, hogy indulási és érkezési időpontok alapján melyik jobb neked.

2011. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 andrás9604 válasza:
mindenféle képpen jobban jársz a vonattal
2011. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Első: nekem teljesen kínai ez az egész dolog.

Második: Melyikbe kellene mennem? (nyugati, keleti?) és miért lenne célszerűbb vonattal mennem?

2011. dec. 19. 16:40
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi kínai rajta? Beírod, hogy mikor honnan hova szeretnél menni, és kidobja a lehetőségeket. Aztán összehasonlíthatod őket.
2011. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor próbálkozom tovább ;) Köszönöm!
2011. dec. 19. 17:27
 6/17 anonim ***** válasza:
Kérdező! Egyáltalán hol találkozol a leányzóval? Fehérvár nagy, nem mindegy, hogy a Piac térről sétálsz ki a Halesz parkba vagy a Rózsaligetbe vagy éppenséggel a vasútállomásról.....
2011. dec. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na ebben teljesen igazad van. Ma megkérdezem, h pontosan hol találkozunk, és ha megtudtam akkor majd írok.
2011. dec. 20. 17:15
 8/17 A kérdező kommentje:
Elvileg a piactérre kell majd mennem, ami ugye a buszállomásnak felel meg, ha jól tudom. Szóval oda kell majd mennem. :)
2011. dec. 21. 10:13
 9/17 anonim ***** válasza:
Akk lehet busszal lenne érdemes, mert vasútállomás onnan azért elég messze van. Google maps-en megtudod nézni.
2011. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Busszal fogok menni ez már bizonyos.Remélem, hogy fel fogom ismerni a piacteret, annyit tudok róla, hogy sok ott a busz :D Nem vagyok valami nagy utazó, még csak most kezdem tanulni a dolgokat. :) És köszönöm a segítséget! ;)
2011. dec. 22. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!