Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit csinálnátok a helyembe?...

Mit csinálnátok a helyembe? Sűrgős

Figyelt kérdés
Elmegyünk sokan nyaralni a Balatonra 10 en megyünk és van egy csaj aki miatt eltoltuk az egészet egy héttel mert neki gyereke van és vele akar lenni az nap hétvégén na már itt kiborultam mert mi az hogy a gyerekével akar lenni akkor amikor nyaralni mennénk? miközben állandóan az utcán van a csaj nah de nem is ez a lényeg mindenki tud mindent de engem a drága barátom semmiről nem akar tájékoztatni.Kérdezek valamit ordit velem egy sort és muszáj a témát hanyagolni.Ti mit csinálnátok a helyembe?Elmennétek ugy hogy azt se tudjátok hogy hol merre hány méter?
2011. aug. 5. 00:36
 1/3 anonim válasza:

had legyen a gyerekével, de ez így tényleg paraszt megoldás volt.

Én a helyedben nem hagynám magam, megmondanám neki, hogy Te lófa$t nem tudsz és ég veled üvöltözik?! Majd helyre jön az esze..

2011. aug. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sztem úgy lett volna ok hogy a maradék 9 ember szavaz h eltoljátok e vagy sem.

a második részben nem igazán értem mi van vagy h mi van veletek, de ha nagyon érdekel kérdezz meg vki mást. a főszervezőt pl hívd fel, vagy akivel jobban vagy. miért ordít ha felhozod ezt a témát? nem akarja h menj?

2011. aug. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat...biztos vagyok benne hogy ha tetszik neki ha nem akkor is lefogok ülni vele beszélni hogy akkor mi is lesz.
2011. aug. 5. 23:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!