Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok, de ő mostanában leszar pedig eddig tök jól kijöttünk egymással. Megtudtam hogy a bátyámba szerelmes akit utánam ismert meg msn-en és kb. 2éve látták egymást utoljára de akkor nem is ismerték egymást csak egy suliba jártak:). Attól nem kell félnem hogy összejönnek mert azért 3év korkülönbség is van meg amúgyse.:D.Hagyjam a fenébe mi?
2011. jún. 5. 19:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a jövőhéten lesz egy kirándulás amin ő is ott lesz. Beszéljek vele vagy ne is foglalkozzak vele?
2011. jún. 5. 19:32
 2/3 anonim válasza:
szerintem nem erdemes feladni de annyira ne nyomulj mert az szerintem tok gaz.probalj beszelgetni vele ha nem is kettesben de a barataiddal.aztan ha megint kezdtek jol kijonni beszelhetsz vele kettesben is .ha viszont akkor is leszar teged akor hagyd a farnca mert nem erdemel meg teged a csaj
2011. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már elég régóta jóba vagyunk régebben jártunk is de elég hülyén jött ki mert csak 1x találkoztunk aztán összevesztünk msnen..xD de aztán késöbb megint jóba voltunk tök jól el tudunk dumálni de mostanába gondolt egyet és leszarja a fejem de ugy látványosan:D és tesómmal is jóba van de tesómnak csak barát(gondolom én) és vele is sokat beszél de csak msn-en..:D és pont most lesz a ballagásunk mert évfolyamtársam és tesóm is ott lesz.. meg már jópárszor próbálkoztam de ugy igazán soha nem kellettem neki csak 1x régen..:Dezér lehet fölösleges már küzdeni szerintem..xd
2011. jún. 5. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!