Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kezdő jogsival merre menjünk...

Kezdő jogsival merre menjünk kiruccanni a hétvégén?

Figyelt kérdés

KÉt hete van jogsink a Férjemmel és szeretnénk gyakorolni a hétvégén (is). DE jólenne olyan kirándulóhelyet találni, ahova könnyű eljutni, úgy értem nincs sok autópályás útszakasz, ahol ha nem mész 110 el letolnak az útról, hanem kényelmesen kevésbé forgalmas úton el lehet jutni 70-80 km/h-val?

Így gyakorolnánk is, szórakoznánk is, kiránulnánk és együtt is lennénk. Nameg ha a hely olyan lenne, ahova kutyát is vihetünk, az lenne a legjobb :))


2011. júl. 29. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
ez szép és jó, de hol laktok? :D
2011. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:
Ha valakitől választ is akarsz kapni akkor írd le hogy hol laksz mert kiindulási pont nélkül nehéz utat tervezni,meg jó lenne behatárolni a max. távolságot mielőtt még valaki megtervezi nektek kirándulásnak Párizst mellék utakon.
2011. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazuk van. Írd le hogy hol laktok és hogy van e esetleg valami elképzelésetek arról hogy merre mennétek. Egyébként a térképet is nyugodtan nézegessétek ott is találtok valami egyszerű utat. Javaslom hogy kerüljétek a nagyobb fő utakat amivel rengeteg kis falvat tudtok meg kerülni, e helyett nyugodtan mehettek azon ami falvakon át vezet, azon tuti hogy nincs nagy forgalom és senki nem eszi le a fejeteket ha kicsivel lassabban mennétek.
2011. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uhh.. Igazatok van.. Bicsi és köszi a figyelmeztetést! Budapesten. X. kerület :)) Várom az ötleteket :)
2011. júl. 29. 20:10
 5/5 anonim válasza:

HA nem mertek vezetni, pedig meg van a jogsi akkor nagyon érdekel hol tettétek le a vizsgákat???


Nekem amig rutinra jártam, volt egy autóbalesetem családi kirucanás alkalmával. Enyhén féltem a kocsitól... Az oktató olyan szinten lecseszett...nem sértően de felvilágositott ha ennyire tartok a kocsitól akkor sokkal jobb ha nem vezetek!!! 5 éve van jogsim, baleset mentes vagyok!


Ha pályára nem mertek felmenni akkor ne menjetek sehova!!! Ilyenek miatt vannak balesetek és dugók! Másik részük meg azoktól akik felforralják az agyukat az ilyenek miatt!!! Ezt ne kössétek össze azzal hogy majd ti jól érzitek magatokat!!! Egyedül a kedvetek és a pénztárcátok szabjon határt hova mentek!!! Ne pedig az hogy betojnátok a kocsiban!!! Váratlan helyzetek mindenhol történnek!!!


HA felszabadultan tud valamelyikötök vezetni akkor menjetek!

2011. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!