Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mivel büntethetné az iskola...

Mivel büntethetné az iskola azt a diákot aki lelki terrorban tart egy másik diákot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 16:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A kicsapást gondolnám célszerünek.
2011. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%

A másik diák helyében szólnék pár haveromnak és iskolaidő után lerendeznénk a dolgot az utcán.

Az iagzgatók csak legyinteni szoktak az ilyesmire, maximum beszélnek a rossz diákkal, esetleg a szüleivel, de kicsapni nemfogják.

2011. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
16:44-nek sajnos igaza van, kicsi az esély, hogy felnőtt segíteni fog. Annyira gyakori a dolog, hogy gyerekcsínynek gondolják, és bizonyítani is nehéz. Muszály összeszednie magát (vagy pár havert :)) a "másik diáknak", és lerendezni a dolgot.
2011. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt a problémám, éveken keresztül, amikor iskolás voltam. Sajnos, vannak olyan esetek, ahol annyira elfajul a helyzet, hogy nem lehet kiutat találni, ilyenkor az egyetlen megoldás, ha a diákot más iskolába adják... Lehet fatalistán hangzik, de ez az igazság.

22 F (tanár)

2011. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Az nem megold

ás,hogy összehívok pár embert és szarrá verem az illetőt.

Ezzel sokkal többet árt az ember magának.Csak gondoljatok arra a srácra aki összeverekedett az osztálytársával,és a srác belehalt a sérüléseibe.A verekedő gyerek jelenleg a börtönben csücsül..

Én ha lelki terrorban tartanának a következőket tenném.

1.szólnék a szüleimnek

2.szólnék az igazgatónak/minden tanárnak,hogy segítsenek

3.Bár bizonyítéknak nem használható,de felvenném titokban a terrorizálást,amikor bántanak.A felvétellel elmennék a gyámügyesekhez,és ha még mindig senki nem reagálna,akkor Írnék a médiának,bemocskolva az iskola jó hírét,hogy szarnak a diákjukra.Manapság csak az a jó hír amin lehet csámcsogni,ami tuti hogy felháborodást vált ki az emberekből.

A gond hamar megszűnne ezek után..

2011. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%

17:50

Látszik nemvoltál még ilyen helyzetben. Énis erőszakellenes vagyok de néha elkerülhetetlen.

2011. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nem szünne meg. A diákok jó részét érinti ez a probléma, elég súlyosan, mármint az iskolai kiközösítés (szinte minden osztályból egy vagy két tanuló, mert nagyon elterjedt jelenség), a tanárok és az igazgató nem tud mit kezdeni vele, a szülők szintén. A média meg le se sz*rja, kivéve, ha már nagyon súlyossá válik a dolog (p. nagyon súlyos sérülésekkel járó verekedések).


22 F

2011. jún. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Sokszor bennem is megfordult,hogy jól el kellene náspágólni a renitens diákokat,de ez sosem fog előfordulni. 6 nappal az iskola vége előtt sírva jött haza az iskolából a lányom.Nem engedtük vissza a suliba.Az igazgató azt mondta elbeszélget velük. Semmi nem történt. Azóta a városi tv-ben kettő diákot bemutattak amint rongálják a játszóteret. Ezt is megfogják úszni.
2011. jún. 14. 18:55
 9/19 anonim ***** válasza:

ma 17:54-nek

17.50-es vagyok

Sajnos pontosan átéltem a lelki és testi terrort az iskolában.Tudom,hogy zajlik ez.Engem sokszor megvártak a suli előtt,és megvertek.Ismered a nyuszikás viccet? Megverik mert nincs rajta sapka,megverik mert van rajta sapka.Na engem is lelkileg,testileg bántottak.Elég volt.Otthon sírtam a szüleimnek.Apám bement balhézott egy sort,az igazgató megígérte,hogy megteszi a kelő lépéseket.Semmi nem lett,a kölyök kapott egy igazgatói intőt,és egy enyje-bejnye szöveget.Ezért még jobban terrorizált.Szóltam én magam az igazgatónak,tanároknak.Volt tanár aki sajnálkozott,de mondta nem tud lépéseket tenni.Egyedül a tornatanárnő volt az aki kiállt mellettem.Ő elment a szülőkhöz is,hogy elmondja a gyerekük egy szadista állat.Nem tetszett a szülőknek,és a kölyöknek sem.Anyám végül úgy gondolta,hogy neki kéne egy kicsit megszorongatni a gyereket.Ez is olaj volt a tűzre.Végül is rögzítettem azt a szövegét amikor suli után elkapott,és mocskos qrvának elhordva megígérte,hogy elvágja a torkomat.Volt annyi eszem,hogy megkérdezem: És ki az a szerencsés aki el akarja vágni a torkomat? A hülye gyerek :"hát én, te anyaszomorító.Kovács Feri. Na ezzel a felvétellel anyám elment a gyámügyesekhez,és a rendőrséghez.A rendőrség a fenyegetés miatt eljárás indított a gyámügy kérésére.A gyámügy is megtette a kelő lépéseket.Na ettől a hülye gyerek szülei is megijedtek,és nyilvános bocsánatot kaptam.Természetesen egy jól irányzott pofonnal kezdte a napot a fiacskájuk. Apám nem állt meg.Kiderült,hogy a kölyök több diákot terrorizált,csak én vettem a lelkemre.Ezért megmondta a dirinek,hogy a megfelelő szerveknél írásos panaszt fog benyújtani az iskola és az igazgató alkalmatlansága miatt.Az igazgató tördelte a kezét,ígérve,hogy rögtön intézkedik.A srác rövid időn belül egy másik iskolában tanult,kicsapták..

Szóval volt értelme szólni,panaszkodni ennyi embernek.

üdv

2011. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Oké a te esetedben sikerült, de hidd el lehet máshol nemhasználna az ilyesmi.
2011. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!