Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hölgyek! Ti hova szeretnétek...

Hölgyek! Ti hova szeretnétek menni nyaralni meglepetésként a párotokkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a barátotok elcsalna téged egy nyaralásra, hogy előtte nem tudsz róla semmit. Mely helynek örülnél legjobban? Vagy jó a hotel is? Kort is írjatok, köszönöm.
2011. máj. 29. 22:43
 1/8 anonim válasza:
Hát ez pénztárcától függ :) alacsonyabb költségvetésnél örülnék egy barcelonai nyaralásnak vagy egy toszkán közrutazásnak (Velence, Firenze, Pisa, Siena) ha vastagabb a pénztárca akkor jöhetnek a Maldív szigetek, Tenerife, New York, Rio De Janeiro :)
2011. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Bármilyen hétvégi 1-2 napos túra hazánkban, vagy Szlovákiában.

Mondjuk én nem szőke vagyok, hogy hotelekben növesszem a seggem...


30N

2011. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Barna hajam ellenére szeretem a szállodákat, nem szívesen alszom huszadmagammal emeletes-ágyas szobákban. Diákként jó volt az is, de már kényelmesebb vagyok. Leginkább az olyan helyeket szeretem, ahol van tenger, lehet nagyokat úszni, de szép városok, falvak is vannak a környéken, ahol kedvünkre barangolhatunk. Ilyenek pl. Olaszországban a Cinque Terre vagy az Amalfi-part, Spanyolországban Marbella, Franciaországban a Côte d'Azur, vagy Görögországban Santorini.

39/N

2011. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most offolok, de a hajszín és a szálláshely preferenciák kötött mi az összefüggés? :D Ha te, 30/N, erről írtál esetleg valami szakdolgozat- félét, küldd el nekem, mert irtó kíváncsi vagyok rá ! :) Egyébként attól, mert valaki hotelben száll meg, még nem jelenti feltétlenül azt, h az egész napot ott is tölti.

A kérdésre válaszolva: nekem lényegében mindegy lenne, mert a meglepetés öröme, és az, h a párommal lehetek, szerintem minden egyéb tényezőt lényegtelenné tenne. Viszont ha kisebb a költségvetés, Magyarországon, egy csendes Balaton parti, v hegyvidéki faluba szívesen mennék. Ha nagyobbról beszélünk, akkor Párizs! Romantikus, és egyébkéntis, még nem voltam elégszer. De a Cote d'Azurnek is örülnék.

2011. máj. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ciprus, álmaim netovábbja.

20/L

2011. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Magyarországra irta a kérdező,de mind1...


wellnesezni mindenképp,épp azokat nézegetem,és persze árban is jó legyen

linkelek párat amit kinéztem,bár nő vagyok,és tervezett nyaralás lesz,de ezeknek örülnék ha párom csak ugy magától vinne (bár ő tudja h meglepinél én jobban szeretem ha én választok)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még nem is olyan húzós. 9200Ft/éj 2főre.
2011. máj. 30. 14:13
 8/8 anonim ***** válasza:

nyirbátor?

igen,én is azzal szemezek

nyiregyháza nincs túl messze,ott van a vadaspark,és az élményfürdő is


tökéletes romantikus nyaralás


csak ne lepődj meg ha egy gyűrűt is vár:)

2011. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!