Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utaztok valahova Valentín nap...

Utaztok valahova Valentín nap alkalmából a párotokkal?

Figyelt kérdés

Még mielőtt jönnének a szemrehányó kérdések:


Igen,mi utazunk. Valószínűleg valami meleg,fehér homokos,vakítóan kék tegnerpartos helyre.


2010. febr. 13. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nem is tartunk Valentin-napot, de egyszer elmentünk Bécsbe február 11.-én.
2010. febr. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Valentin nap? Az meg mi? Ja, az a mondvacsinált ünnep...

Ó, nem. Annak alkalmából semmit. Kirándulunk, az igaz, aznap, de csak úgy, a magunk kedvére...

2010. febr. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem tartjuk az amerikai ünnepeket.Ha tartanánk,akkor sem utaznánk sehova,mert nem lenne rá pénzünk. Utazzatok,és érezzétek jól magatokat,de nem kell vele dicsekedni,hogy erre is van pénzetek.
2010. febr. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

üdv


csak egy kis felvilágosítás:

a valentin nap az nem egy amerikai ünnep csak valamiért

velük kötik össze.

az ünnepnek sok féle története van mindegyiknek a szerelem az alapja vannak olaszokról és rómaikaról stb történetek ezek legalább 5-600 évesek vagyis ennyire nyúlik vissza.


az más kérdés hogy amerikában a szeretet napjának is kinevezték.

ami szerintem hülyeség.


a valentin nap az jó dolog és hasznos.

de csak úgy esetleg ha valaki ír a szerelmének egy levelet hogy emklékeztesse mennyire szereti és nem csak kötelezőből vesz neki egy plüsst meg egy rózsát.


utazni február 28-án is lehet szerintem és a szerelmet ápolni.

2010. febr. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esztergomba.
2010. febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát remélem, a párom méltóztatik addigra hazautazni végre. Nem csak a Valentin-nap miatt, amúgy is.

Egyébként meg ez egy nagyon hasznos ünnep szerintem. És semmivel sem mondvacsináltabb, mint az összes többi. Jót tesz az embernek, ha valami miatt kiszakad a hétköznapokból, még ha az a valami csak egy virágátadás boldogvalentinnapot kíséretében. Akár amerikai, akár nem, nem kellene csak ezért leszólni. Szerintem egy jó ünnep, és ami jó, azt igenis át kell venni.

2010. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól mondvacsinált, hogy nincsenek Magyarországon hagyományai, gyökerei. Külföldről telepítették be. És nem keresztényi szeretetből, hanem üzleti okokból. E nap tiszteletére az emberek szinte kötelezően költenek: vásárolnak ajándékot vagy virágot, esetleg befizetnek egy utazásra, stb. A lényeg: van egy kör, aki ezen gazdagodik.


(A második vagyok.)

2010. febr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Én majd akkor tartom meg a Valentin-napot, ha előtte megünnepeltem, már a Hálaadást, és a Július 4.-ét is, ami szerintem egyhamar nem fog bekövetkezni.
2010. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!