Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik aquapark jobb? A...

Melyik aquapark jobb? A debreceni vagy a hajduszoboszloi?

Figyelt kérdés
milyen arban vannak?melyik olcsobb?hova erdemes inkabb menni?mert nem tudom eldonteni:P
2009. márc. 10. 14:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
93%
A debrecenit nem ismerem. De a hajduszoboszlói nem nagy szám pl. a balatonfüredihez képest. (viszont az áruk hasonló)
2009. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
relatív: a hajdúszoboszlói csúszdapark, a debreceni élményfürdő. a debreceniben sok a pezsgőfürdő, de csak egy-két csúszda van. punnyadósaknak a debrecenit, aki csúszdázni akar, annak a szoboszlóit javaslom.
2009. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Én a debrecenit ismerem, szerintem SZUPER, pedig én felnőtt vagyok, mégis nagyon élveztem!! Viszont drága...
2009. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Szia! Úgy emlékszem a Szoboszloi jobban megéri,(anyagilag)(talán 5-6 e/nap, Db.2e körül /2 óra)De nézz pontosan utánna nem vagyok benne biztos. Ha szeretsz csúszdázni, akkor Szoboszló! mert sokkal több szúszda van, élvezetesebb. A debreceni nagyon "gyenge" szerintem. De ez attol függ, mire vágysz.Db-ben több masszázs "víz" stb.
2009. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Én a debrecenit imádom, a hajdúszoboszlói szerintem szar.
2009. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én Hajdúszoboszlón voltam csak hát nem tudom szerintem nem éri meg annyi pénzt kiadni csak hogy csúszkálhass jah a pláne ha jól emlékszem akkor úgy volt hogy a sima strandra egyszer megvetted a jegyet ha meg csúszdázni akartál akkor még 2000-et perkáltál. egyébként asszem a diósi a legjobb vagy siófoki nem tudom pontosan jah egyébként meg van egy nagyonjó kis strand asszem bugyi környékén van a neve Rukkel tó nem tudom hallottál e már róla egyszerűen szuper van sátorozási lehetőség asszem 8-10 csúszda jah és a nagyon nagy buli egy 4 szintes trambulin 3 5 6 7-méteres magasságokkal. büfé minden van és a wc is tiszta:D
2009. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
80%
Szerintem a hajdószoboszlói nem ér egy fillért sem. Ráadásul, még a kulcscsontomat is eltörtem, mert annyira minőségtelen a csúszda. Legjobb a mogyoródi.
2009. márc. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Szia!

Én még a szoboszlóiba nem voltam,de a debrecenibe igen.Nekem nem nagyon jött be ez a mediterrán élményfürdő.Drága,és nem is olyan jó.Gyerekenek szuper,mert rengeteg csúzda van,de kicsik.Ha igazi csúzdás élményre vágysz,akkor menj el majd nyáron Mogyoródra.Az tényleg szuper!

2009. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mennyi a belepo a debrecenibe?
2009. márc. 15. 21:07
 10/12 anonim válasza:
100%
hát én a szoboszlóira szavazok, ha jól tudom(nem tuti) adebrecenibe 5000 a belépő de nem egésznapos...
2009. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!