Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Volt-e már valaki a szigetközi...

Volt-e már valaki a szigetközi Lipóton található Orchidea Hotelben és mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés
Én a párommal idén februárban jártam a Szigetköz közepén taláható kis falu négycsillagos szállodájában, az Orchidea Hotel-ben. Nyogodt szívvel ajánlhatom mindenkinek. Aki nyugalomra és kényeztetésre vágyik, látogasson el Lipótra. A termálvíz és a wellness szolgáltatások kitűnőek, a konyha remek, a személyzet rendkívül barátságos, a szigetközi sétakocsitúra maradandó élményt nyújtanak. Ja és a Lipóti Pékség termékeiről nem is beszélve,melyeket a reggeli során kóstolhattunk meg. Idén februárban voltunk, de nyáron ismét ellátogatunk ebbe a szállodába, és ha jó tapasztalataink megmaradnak, valószínűleg az egyik kedvencünkké válik. Még egyszer:én az első látogatás alapján csak ajánlani tudom mindenkinek!
2011. ápr. 2. 19:06
 1/1 anonim válasza:
Családommal 2011 első hosszú hétvégéjén immár harmadszor látogattunk el a szigetközi Lipóton lévő Orchidea Hotelbe. (és így már törzsvendégek lettünk ) Ajánlom minden gyermekes család figyelmébe, hiszen wellness részlegük gyerekek számára is használható, benne egy kis játéksarokkal, amiből egyébként több is van a szállodában. A sétakocsit a gyerekek egyszerűen nem tudják megunni, nyáron pedig a dunai motórcsónaktúrát is nagyon élvezték, ami nem is csoda, hiszen hihetetlen élményt nyújtott még nekünk, felnőtteknek is. A gyerekeknek foglalkozásokat is szoktak szervezni, így legalább a szülők is szusszanhatnak kicsit. A konyha kitűnő, a személyzet lehengerlően barátságos, a wellness szolgáltatások pedig számunkra minden igényt kielégítőek. Kevés ilyen hely van Magyarországon, ahol az ember családostul is otthon érezheti magát. Király hely, mindenkinek csak ajánlani tudom!
2011. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!