Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen kép él benned Budapestről?

Milyen kép él benned Budapestről?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 14:16
1 2
 1/19 szamóca. ***** válasza:
82%

imádom. gyönyörű, élettel teli.

az egyetlen dolog (családon és barátokon kívül) ami Magyarországon tart.

2011. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
retkes
2011. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az otthonom. Imádom a hangulatát, az életet, a hegyeket, a Duna-partot, még a lepukkant részeket is, a Nyugati aluljárót, a West Endet, a Belvárost, a hidakat. Nagyon szeretem, hogy sokszínű, egy élet nem elég a teljes megismerésére. És nagyon örülök az utóbbi évek, és a mai napig is tartó felújítási hullámnak, lassan semmi különbséget nem fogok érezni egy nyugati nagyvároshoz képest amikor a Belvárosban sétálok. Azért a buszokat lecserélhetnék már, hogy negatívat is mondjak :)
2011. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem, hetente kétszer járok be. Mikor jövök haza már sötét van és mindig gyönyörködöm a kivilágított hidakban és a várban. Bár nem lakom Budapesten, de születésem óta minimum heti rendszerességgel megyek be és még mindig imádok a belvárosban járkálni.
2011. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Én is nagyon szeretem Budapestet! Itt nőttem fel, ide kötnek a családom, a barátaim.
2011. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Koszos,piszkos,rossz a levegő. Az emberek többsége bunkó. Alig lehet a tömegközlekedési kocsikon utazni. Semmi pénzért nem élnek ott.
2011. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Osztom a 15:12 - es véleményét.
2011. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Én itt lakom, és én is osztom a 15:12 -es véleményét. :)
2011. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Én egyre jobban szeretem: Imádom a kilencedik kerület gyönyörűen felújított részeit, a Lenhossék Park környéke, Vendel utca, Semmelweis egyetem környéke, Ferenc tér? Tompa utca, egyszerűen csodálatos amiket arra csináltak


Úgy ahogy van a teljes belváros, Váci utca, Új Fő utca, Bazilika

Vár, Andrássy út és luxusboltjai

A rengeteg plaza a sok forgalmas aluljáró

Rózsadomb, sasadi út környéki villák, Újpest belvárosa,

új sétálóutcák, Müpától a CETig a Dunapart

nagyon szuper ez a város, Olaszban meg franciában vannak ám ezerszer romosabb és rosszabb helyek is.


itt az a baj, hogy az emberek nem élnek jól

ha itt az emberek annyit keresnének mint pl Ausztriában akkor még job hely lehetne


Ám már az emberek mentalitása is sokat javult...a közlekedési morál is jobb mint régen és a dohányzás és kutyaszar helyzet is javult nem keveset

2011. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van. A város lassan utoléri a nyugati társait, az életszínvonal sajnos nem.
2011. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!