Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ezért megbüntethet a kalauz?

Ezért megbüntethet a kalauz?

Figyelt kérdés
Ausztriába szeretnék utazni vonattal és nemzetközi jegy esetében nem érvényesek a belföldi kedvezmények, így Budapesttől teljes árú jegyet kellene fizetnem. Viszont ha Pesttől csak Szombathelyig vennék egy helyjegyet, és Szombathelytől külön jegyet vennék, úgy én féláron tudnám megvenni a jegyet. Megbüntethetnek, ha ezt csinálom? Gondolom át kellene sétálnom egy másik ülőhelyre Szombathelyen, és ott folytatnám az utamat. És ha megbüntetnek, akkor mekkora bírságra számíthatok?

tegnap 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ajànlom, hogy olvasd végig ezt a kérdést és a válaszokat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__magyarorszag__1243067..

Most nem böngésztem végig, de megbüntethet, bár inkább visszafelé a magyar kalauz, és úgy rémlik, hogy a megoldás az, hogy semmiképp ne add oda mind a két jegyet 😀

Illetve egy szemfüles kalauz kiszúrhatja, hogy nem ott szálltál fel (főleg, ha alig van ott felszálló), így a legbiztosabb, ha leszállsz, és felszállsz a következőre, már ha ez ér neked annyit...

tegnap 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pár hete jöttem haza Bécsből, stb az osztrák oldalon stb Magyarországon nem jött kalauz


nem tudom milyen gyakori ez, mert évek óta ez volt az első utam Bécsből össze

tegnap 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
stb=sem
tegnap 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!