Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van, aki keverte egymással...

Van, aki keverte egymással Cegléd és Celldömölk településeket földrajzilag?

Figyelt kérdés

szept. 9. 16:26
A kérdező szavazást indított:
Igen, előfordult.
Nem.
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Nincs ilyen élő ember a Földön.
szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Èn néha keverem Bostont Kővágóörssel.
szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még csak nem is hasonló a nevük. Akkor inkább Ózd és Pákozd. Vagy Tarján és Salgótarján.
szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bandi_b válasza:
100%
Azt nem tudom, de itt Üllőn már keresték az ürömi kőbányát. Gyakori tévedés, amikor az üllői Pesti utat keverik pesti Üllői úttal.
szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz ezt a kettőt keverni, mert tök más a két név hossza és hangzása, más a táj és az ország két másik felében van.


Míg mondjuk egy Tetétlent és Kőröstetétlent már simán össze lehet keverni, mert mindkettő a 4-es úton érhető el, hasonló a táj, részben ugyanaz a név.

szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Vagy Balatont és Balatont, vagy Pilist és Pilist.
szept. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem Szabadbattyánon és Seregélyesen kell mindig gondolkodnom, ha mondani akarom valamelyiket, hogy most akkor melyik is. (mindkettő Fehérvár melletti település) Nem mai probléma, mindig is így voltam vele, és amúgy agyilag rendben vagyok. :-) 55F
szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!