Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan lehet eljutni a celldöm...

Hogyan lehet eljutni a celldömölki vasútállomástól a fürdőig?

Figyelt kérdés

úgy értem hogy megy-e busz és ha igen akkor mikor,illetve pontosan hol van a fürdő.

vagy busszal vagy gyalog mennénk.

taxi semmiképp.

nagyon fontos lenne

kérlek segítsetek

előre is köszönöm


2011. júl. 31. 09:57
 1/4 anonim válasza:
Nagyon gyorsan, láb busszal... amúgy, eddig azért nem válaszolt senki, mert gondoltuk, hogy van annyi eszed, hogy Google.... de tévedtünk, látod, mi se vagyunk tökéletesek :/
2011. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen néztem googlen de teljesen más fele kellett menni mint amit kiadott. egyébként köszönöm a segítséget de megoldottam egyedül! és ahogy mondtad megnézthettem volna gogglen megis néztem de gondolod hogy azért kérdeztem mert tudom? azért kérdeztem mert itt bármit meg lehet kérdezni. azt hittem segítetek. de látom hogy nem
2011. aug. 18. 07:40
 3/4 anonim válasza:
Ez van, de létezik olyan is, hogy térkép, GPS ( ha van kocsid ), van szád, amivel tudsz kérdezni és még sorolhatnám...
2011. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A helyijáratos busz is megáll a fürdőnél.

Hányas? (ha jól tudom csak egy vonal van)

2011. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!